فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/02/25 معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور: موفقیت روابط عمومی ها در گرو پیروی از الگوهای جدید است
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور: موفقیت روابط عمومی ها در گرو پیروی از الگوهای جدید است معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با اشاره به لزوم پیروی روابط عمومی ها از الگوهای جدید برای ارتباطات گفت: دو سویه همسنگ از جمله الگوی پیشنهادی به روابط عمومی ها است که در آن مردم و سازمان ها در یک سطح قرار گرفته و تفاهم با مردم اهمیت زیادی دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل به نقل از ایرنا، مهدخت بروجردی علوی روز چهارشنبه در گردهمایی روابط عمومی های اداره ها و خبرنگاران شهرستان آران و بیدگل بیان کرد: کار روابط عمومی نباید تنها جنبه تبلیغاتی داشته یا بازتاب دهنده اخبار مثبت سازمان مربوطه باشد که در آن صورت از اصل خویش فاصله می گیرد.

وی بر اهمیت نقش روابط عمومی ها در حل مشکلات مردم و توسعه کشور اشاره کرد و افزود: جوهره کار روابط عمومی پاسخگویی است که باید در این بین اصل اخلاق و رضایت خدا هم در نظر گرفته شود.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در ادامه شرکت های دانش بنیان نوپا را راه پیشرفت کشور در شرایط کنونی دانست و عنوان کرد: باید این شرکت ها توسعه پیدا کنند و رویکرد دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز توجه به نوآوری و شرکت های نوپا است تا سرمایه گذارانی پیدا کنند که بتوانند ایده های دانشجویان را تبدیل به ثروت کنند.

وی با تاکید بر لزوم حمایت همه دستگاه های ذیربط از این مسیر اضافه کرد: کشور ما جایگاه بالایی در حوزه کسب و کارهای نو با ایده های خلاقانه دارد که باید با برنامه ریزی همه جانبه از ظرفیت آنها در راستای پیشرفت پایدار به خوبی استفاده کرد.

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان هم یادآور شد: 600 مرکز آموزشی علمی کاربردی در کشور فعال است که از این میان 41 مرکز در استان اصفهان قرار دارد.

مهدی قیصری افزود: 31 مرکز از این میان فعال بوده و در 260 کد رشته محل پذیرش دانشجو دارد که بیشتر مهارتی هستند.

این گزارش حاکیست؛ این مراسم با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، دکتر مهدخت بروجردی علوی، استاد علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی، روسای ادارات، خبرنگاران و مدیران رسانه های جمعی برگزار و در پایان مراسم از مسئولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است 27 اردیبهشت ماه؛ به عنوان روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم نامگذاری شده است.

 
تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal