فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/02/29 طی آیینی؛ معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل معارفه شد
طی آیینی؛ معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل معارفه شد طی آیینی با حضور دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و کارمندان این فرمانداری، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، طی آیینی با حضور دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و کارمندان این فرمانداری، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل معارفه شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین با تاکید بر اصل مردمداری و رعایت حقوق شهروندی از سوی مسئولان گفت: اشرافیت محیطی در تمام بخش های مختلف این شهرستان مد نظر معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری این شهرستان باید قرار گیرد.

وی با بیان اینکه رضایت خداوند در گرو رضایت مردم است خاطرنشان کرد: کمک به توسعه و پیشرفت شهرستان آران و بیدگل در تمامی حوزه ها نیازمند همفکری و همکاری مسئولان و مردم  این شهرستان است.

دکتر بایبوردی، سرعت عمل در انجام امور، بازدید و سرکشی در سطح شهرستان، رعایت عدالت در تصمیم گیری ها، رعایت حقوق بیت المال و مدیریت هوشمند انرژی در بخش های آب، برق و گاز ادارات شهرستان را از معاون خویش خواستار شد.

وی با تاکید بر برقراری ارتباط چهره به چهره با مردم، قانون مداری و رعایت قوانین و مقررات گفت: موفقیت فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در گرو همدلی کارمندان این فرمانداری و تعامل مثبت و سازنده ادارات و دستگاه های اجرایی از یکطرف و پاسخگویی به مشکلات و خواسته های مردم با رعایت قانون و مقررات از طرف دیگر است.

گفتنی است به پیشنهاد فرماندار شهرستان آران و بیدگل و با حکم دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان، ابراهیم آقابیگی به سمت معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل منصوب شد.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 45
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal