فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/02/29 اطلاعیه هواشناسی: فعالیت سامانه ناپایدار جوی از روز یکشنبه 29 اردیبهشت لغایت چهارشنبه اول خرداد 1398 در شهرستان آران و بیدگل
اطلاعیه هواشناسی: فعالیت سامانه ناپایدار جوی از روز یکشنبه 29 اردیبهشت لغایت چهارشنبه اول خرداد 1398 در شهرستان آران و بیدگل بررسی آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر تقویت ناپایداری جوی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب روز یکشنبه 29 اردیبهشت لغایت چهارشنبه اول خرداد 1398 در سطح استان اصفهان و شهرستان آران و بیدگل است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، بررسی آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر تقویت ناپایداری جوی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب روز یکشنبه 29 اردیبهشت لغایت چهارشنبه اول خرداد 1398 در سطح استان اصفهان و شهرستان آران و بیدگل است.

بر این اساس، ناپایداری هایی به صورت بارش‌های رگباری بهاری همراه با رعد و برق، احتمال وقوع صاعقه به زمین، تند باد شدید موقتی بر روی استان اصفهان به ویژه در مناطق غرب، جنوب و شمال استان پیش بینی می‌شود.

بر اساس این گزارش در مناطقی که در دامنه کوه‌ها و ارتفاعات قرار دارند، وقوع بارش های شدید ناگهانی و تشکیل سیلاب به صورت محلی و طغیان رودخانه های فصلی وجود دارد.

مدیریت بحران شهرستان آران و بیدگل از ادارات عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران و کلیه دستگاه های اجرایی مرتبط این شهرستان خواست ضمن آمادگی نیرو و تجهیزات امدادی و خدماتی خود، تدابیر لازم در خصوص پیشگیری، کنترل و مواجهه با حوادث ناگوار احتمالی را در دستور کار خود قرار دهند.

بر اساس این گزارش همچنین از مردم شریف شهرستان آران و بیدگل درخواست می شود ضمن رعایت نکات ایمنی، از صعود به ارتفاعات، تردد و توقف در حریم و بستر مسیل ها و رودخانه های فصلی نظیر رودخانه های گازرگاه، حیدر و سوک چم جدا خودداری کنند.

تعداد بازدید: 27
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal