فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/02/31 فرماندار شهرستان آران و بیدگل اعلام کرد: آغاز توزیع 27 تن شکر به نرخ دولتی در این شهرستان/ امروز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه 1398 با حضور بازرسان از ساعت 17
فرماندار شهرستان آران و بیدگل اعلام کرد: آغاز توزیع 27 تن شکر به نرخ دولتی در این شهرستان/ امروز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه 1398 با حضور بازرسان از ساعت 17 فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهارکرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده برای تنظیم قیمت بازار و توزیع اقلام ضروری مردم شهرستان آران و بیدگل از ساعت 17 امروز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه 1398 ، 27 تن شکر به نرخ دولتی در فروشگاه های منتخب این شهرستان توزیع می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهارکرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده برای تنظیم قیمت بازار و توزیع اقلام ضروری مردم شهرستان آران و بیدگل از ساعت 17 امروز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه 1398، 27 تن شکر به نرخ دولتی در فروشگاه های منتخب این شهرستان توزیع می شود.

وی با بیان اینکه 27 تن شکر دولتی در 33  فروشگاه شهرستان آران و بیدگل با نرخ دولتی به قیمت 3 هزار و 450 تومان عرضه می شود افزود: توزیع این شکرها در شهر آران و بیدگل در فروشگاه های برکت(خیابان حضرت ابوالفضل ع)، سجادیه (خیابان بابا یعقوب)، میرافضلی (خیابان جمهوری)، آزادی(خیابان ولیعصرعج)، عنایتی(خیابان 22 بهمن)، علی(خیابان امامزاده هاشم ع)، دادخواه(سه راه فاطمیه)، تبرک (خیابان شهداء) و شرکت تعاونی روستایی (ابتدای جاده نوش آباد) انجام می شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل بیان داشت: در شهر نوش آباد در فروشگاه های سیزان، خاتم الانبیاء(ص)، آوا، وجهی و شرکت تعاونی این شهر توزیع می شود.

وی ادامه داد: فروشگاه های حیدری، رحیمی و منتظر المهدی(عج) در سفیدشهر و همچنین در روستاهای علی آباد، محمدآباد و یزدل در بخش مرکزی این شهرستان با نظارت دهیاریهای این روستاها توزیع می شود.

دکتر بایبوردی اضافه کرد: فروشگاه های ریجنی، قائم، امامزاده عبدالله (ع) و شرکت تعاونی در ابوزیدآباد نیز از دیگر مراکز توزیع شکر به نرخ دولتی خواهند بود.

وی اظهار داشت: توزیع شکر به نرخ دولتی در فروشگاه های منتخب روستاهای بخش کویرات در فروشگاه خادمی (روستای یزدلان)، سوپر مارکت سید (روستای کاغذی)، اسماعیل رامین (روستای قاسم آباد)، قاسمی (روستای حسین آباد) توزیع می شود و در روستاهای علی آباد، محمدآباد، ریجن و فخره با نظارت دهیاریهای این روستاها این امر صورت می گیرد.

وی تاکید کرد: نظارت همه جانبه ای در خصوص توزیع و فروش اقلام اساسی مردم شهرستان آران و بیدگل انجام می شود و مردم نیز می توانند تخلف های احتمالی از سوی اصناف را به اداره صنعت، معدن و تجارت و یا فرمانداری این شهرستان اطلاع دهند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل خاطرنشان کرد: حضور بازرسان مقیم در مراکز توزیع به عنوان درخواست بخش عظیمی از مردم این شهرستان باعث می شود تا اقلام اساسی و مورد نیاز مردم به شکل صحیح و عادلانه به دستشان برسد و از سوء استفاده های احتمالی برخی سودجویان و فرصت طلبان جلوگیری شود.

تعداد بازدید: 47
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal