فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/03/18 فرماندار  شهرستان آران و بیدگل خبر داد: با کمک خیران مسکن ساز شهرستان آران و بیدگل 50 واحد مسکونی در یکی از روستاهای شهرستان پلدختر احداث می شود
فرماندار شهرستان آران و بیدگل خبر داد: با کمک خیران مسکن ساز شهرستان آران و بیدگل 50 واحد مسکونی در یکی از روستاهای شهرستان پلدختر احداث می شود فرماندار شهرستان آران و بیدگل از برنامه ریزی و جمع آوری کمک های خیران مسکن ساز شهرستان آران و بیدگل برای ساخت مسکن های تخریب شده یک روستا در شهرستان پلدختر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در گردهمایی خیران مسکن ساز این شهرستان اظهار داشت: این کمک ها در قالب احداث و ساخت 50 واحد مسکونی با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال از محل کمک های خیرین شهرستان آران و بیدگل انجام می شود.

وی با اشاره به برنامه ریزی خیران شهرستان های کاشان و آران و بیدگل برای بافت و ارسال بیش از 20 هزار مترمربع فرش ماشینی برای مناطق سیل زده کشور افزود: با کمک همین خیران نیک اندیش، 50 واحد مسکونی در یکی از روستاهای شهرستان پلدختر احداث می شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به نقش خیران منطقه کاشان و آران و بیدگل در توسعه و پیشرفت این دو شهرستان تصریح کرد: همواره در اکثر زمینه ها از قبیل مدرسه، مسجد، بیمارستان، بهداشت و درمان و مواردی از این قبیل، اقدامات خیرخواهانه ای داشته و حضور فعال و مثال زدنی آنها را می توانیم در بخش سلامت و مدرسه سازی شهرستان آران و بیدگل به وضوح مشاهده کنیم.

دکتر بایبوردی با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات ایجاد شده در اثر سیل به دلیل عدم رعایت اصول شهرسازی مدرن کشور است گفت: برای ایجاد یک نهضت موج آفرین در زمینه شهرسازی نیاز به تشکیل خیران شهرساز در شهرستان آران و بیدگل و در ابعاد وسیعتر در کشور هستیم تا شهرها را بر اساس اصول مدرن شهرسازی برپا کنیم.

وی به وجود و ساخت برخی از منازل شهرستان آران و بیدگل در بستر رودخانه در منطقه یحیی آباد اشاره کرد و افزود: امیدواریم با کمک خیران مسکن ساز بتوانیم این منازل را تخریب و در نقاط امن جانمایی و احداث کنیم.

 
 
تعداد بازدید: 41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal