فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/03/19 فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ از آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر کشور در این شهرستان خبر داد
فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ از آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر کشور در این شهرستان خبر داد فرماندار شهرستان آران و بیدگل از آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر کشور از 8 خرداد ماه لغایت 31 تیرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل از آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر کشور از 8 خرداد ماه لغایت 31 تیرماه سال جاری خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر در سال 1398 با اهداف شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر درسطح کشور و در شهرستان آران و بیدگل به منظور معرفی کارآفرینان برتر به عنوان الگوهای جامعه به آحاد مردم  و به خصوص جوانان برگزار می شود.

دکتر بایبوردی هدف از برگزاری جشنوارۀ کارآفرینان برتر را شناسایی و انتخاب افرادی ذکر کرد که که تلاش های آنها توانسته یا می تواندتحول قابل توجهی بر صنعت پیرامون آنها ایجاد کند.

وی به نقش پر اهمیت کارآفرینی در پیشبرد برنامه های مختلف توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور، استان اصفهان و شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: یکی از برنامه های مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام فعالیت های بنیادی و ترویجی در توسعه کارآفرینی است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل خاطر نشان کرد: مشمولان این جشنواره، بنگاه‌های غیر دولتی، بنگاه‌های کسب و کار بدون محدودیت در اندازه های خرد، کوچک، متوسط و بزرگ و نیز بنگاه‌های کسب و کار که قبل از سال 1393 تاسیس شده باشند، هستند.

وی با بیان اینکه جشنواره کارآفرینان برتر می تواند زمینه حضور کارآفرینان در جامعه را افزایش و سرعت توسعه فرهنگ کارآفرینی را فراهم کند افزود: کارآفرینان از 8 خرداد ماه لغایت 31 تیرماه سال جاری می توانند با مراجعه به وبگاه به نشانی www.karafarinanebartar.ir و تکمیل فرایند ثبت نام در این رقابت شرکت کنند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد: کارآفرینی، موتور محرکه توسعه کشور است و توجه به لحاظ اهمیت و نقش آن در رشد اقتصادی شهرستان آران و بیدگل امری ضروری و اساسی است.

تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal