فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/03/20 اطلاعیه هواشناسی: فعالیت سامانه ناپایدار جوی در ساعات بعدازظهر و شب روز دوشنبه 20 خرداد ماه در شهرستان آران و بیدگل
اطلاعیه هواشناسی: فعالیت سامانه ناپایدار جوی در ساعات بعدازظهر و شب روز دوشنبه 20 خرداد ماه در شهرستان آران و بیدگل بررسی آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر تقویت ناپایدار جوی در ساعات بعدازظهر و شب روز دوشنبه 20 خرداد ماه در شهرستان آران و بیدگل است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، بررسی آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر تقویت ناپایداری جوی در ساعات بعدازظهر و شب روز دوشنبه 20 خرداد ماه در شهرستان آران و بیدگل است.

بر این اساس، ناپایداری هایی به صورت رگبارهای بهاری همراه با رعد و برق، وزش باد شدید و طوفان لحظه ای در شهرستان آران و بیدگل پیش بینی می‌شود.

مدیریت بحران شهرستان آران و بیدگل از ادارات عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران و کلیه دستگاه های اجرایی مرتبط این شهرستان خواست ضمن آمادگی نیرو و تجهیزات امدادی و خدماتی خود، تدابیر لازم در خصوص پیشگیری، کنترل و مواجهه با حوادث ناگوار احتمالی را در دستور کار خود قرار دهند.

بر اساس این گزارش همچنین از مردم شریف شهرستان آران و بیدگل درخواست می شود ضمن رعایت نکات ایمنی، از تردد و توقف در حریم و بستر مسیل ها و رودخانه های فصلی نظیر رودخانه های گازرگاه، حیدر و سوک چم جدا خودداری کنند.

تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal