فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/03/22 طی آیینی؛ رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان آران و بیدگل معارفه شد
طی آیینی؛ رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان آران و بیدگل معارفه شد طی آیینی با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل داود حسن پور به عنوان رئیس اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین معارفه رئیس اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان افزایش رضایتمندی مردم را از مهمترین وظایف مسئولان این شهرستان نام برد و گفت: با رعایت حقوق شهروندی و ایجاد رضایتمندی باید به مردم بدون منت خدمت رسانی کرد.

وی نقش دستگاه های نظارتی مثل تعزیرات حکومتی را در پیشگیری بروز تخلفاتی چون کم فروشی، گران فروشی و فروش اجباری در بازار را مهم خواند و افزود: استقرار اداره تعزیرات حکومتی در شهرستان آران و بیدگل به صورت مستقل به دلیل وجود 5 هزار واحد صنفی و 810 واحد صنعتی فعال ضروری بود.

دکتر بایبوردی با اشاره به اینکه استقرار اداره تعزیرات حکومتی در شهرستان آران و بیدگل، روند فعالیت ستاد تنظیم قیمت کالاها در بازار را تسهیل می کند، افزود: اداره تعزیرات حکومتی با نقش غیر مستقیمی که در ثبات وضعیت اشتغال دارد با مدیریت و نظارت صحیح، می تواند جلوی مفسده های احتمالی اقتصادی را گرفته و پشتیبان و یاری گر کارآفرینی و اشتغال زایی در شهرستان آران و بیدگل باشد.

وی نقش بازدارندگی و پیشگیری کنندگی از تخلفات اقتصادی و صنفی را از اثرات استقرار اداره تعزیرات حکومتی در شهرستان آران و بیدگل برشمرد و حمایت از کار و سرمایه های انسانی و رونق تولید را از دیگر مزایای اداره تعزیرات حکومتی اعلام کرد.

گفتنی است طی آیینی با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل، داود حسن پور به عنوان رئیس اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان معارفه شد.

شهرستان آران و بیدگل پیشتر فاقد اداره تعزیرات حکومتی مستقل بود و امورات مربوط به تعزیرات این شهرستان توسط اداره تعزیرات حکومتی شهرستان کاشان انجام می شد.

 
 
 
 
 
 

تعداد بازدید: 62
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal