فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/04/12 فرماندار شهرستان آران و بیدگل: یکی از ماموریت های دولت دوازدهم کاهش شکاف بین دولت و مردم است
فرماندار شهرستان آران و بیدگل: یکی از ماموریت های دولت دوازدهم کاهش شکاف بین دولت و مردم است دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان اظهار داشت: یکی از ماموریت های دولت دوازدهم کاهش شکاف بین دولت و مردم است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان اظهار داشت: عنوان شهروند خوب برای مردم یک شهرستان یک فرهنگی است که نیاز به آموختن دارد.

وی با تاکید بر داشتن روحیه مطالبه گری مردم شهرستان آران و بیدگل از مسئولان این شهرستان اذعان داشت: تلاش برای تحقق حکمرانی خوب می تواند به ارتقای شاخص های ارتقای حقوق شهروندی کمک کند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه حکمرانی خوب مشتمل بر قانون و معیارهای مربوط به  قوانین است، گفت: دولت، مردم و قوانین، مثلث اجرای حقوق شهروندی را تشکیل می دهند.

وی حکمرانی خوب را مشتمل بر دفاع از آزادی های مشروع و مدنی مردم نام برد و افزود: فراهم کردن مکانی مشخص و سرپوشیده برای دوچرخه سواری بانوان از جنس ورزش در شهرستان آران و بیدگل بر نشاط و تحرک اجتماعی بانوان می افزاید.

دکتر بایبوردی پاسخگویی مسئولان شهرستان آران و بیدگل به مردم  و شفافیت در ارائه عملکرد را از مولفه های حکمرانی خوب برشمرد و گفت: حق دسترسی آزاد مردم این شهرستان به اطلاعات پروژه های شهری دستگاههای اجرایی جزو حقوق شهروندی و در راستای اجرای قانون دسترسی آزاد به اطلاعات است.

وی حکمرانی خوب را مشتمل بر مبارزه جدی با فساد ذکر کرد و افزود: دخالت حداقلی در امور شهرستان و نظارت حداکثری بر امور و نیز رعایت حقوق کودکان و زنان از دیگر موارد مهم حکمرانی خوب است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل یکی از ماموریت های دولت دوازدهم را کاهش شکاف بین دولت و مردم در این شهرستان نام برد و افزود: رفتار و برخورد مسئولان با مردم  باید به گونه ای باشد که مردم به عنوان مسافران قطار انقلاب اسلامی و صاحبان اصلی انقلاب در این قطار، احساس آرامش و نشاط داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به در پیش رو بودن هفته عفاف و حجاب، بر فرهنگ سازی ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد و گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب به صورت دانش بنیان و حوزه پایه با کمک دانشگاهها و حوزه های علمیه این شهرستان نتیجه بخش خواهد بود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل خواستار هنرپایه بودن ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در این شهرستان شد و خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقه عکاسی زیبایی های حجاب و عفاف و نیز حجاب برتر در هفته عفاف و حجاب در این شهرستان می تواند در ترویج این فرهنگ بر پایه هنر اثرگذار باشد.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 57
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal