فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/04/18 فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان با وی؛ بر نقش مهم ثبت احوال در فرآیندهای انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان با وی؛ بر نقش مهم ثبت احوال در فرآیندهای انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار غفرانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان با وی، نقش ثبت احوال را در ارائه اسناد و اطلاعات هویتی مهم خواند و گفت: برنامه ریزی توسعه ای با ارائه اطلاعات دقیق توسط ثبت احوال شکل می گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار غفرانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان با وی، نقش ثبت احوال را در ارائه اسناد و اطلاعات هویتی مهم خواند و گفت: برنامه ریزی توسعه ای با ارائه اطلاعات دقیق توسط ثبت احوال شکل می گیرد.

وی نقش ثبت احوال را در جمع آوری آمار و اطلاعات به هنگام مهم دانست و افزود: ثبت احوال با ثبت اطلاعات مربوط به ازدواج و طلاق در جامعه می تواند در مدیریت کاهش آسیب های اجتماعی یاری رسان دستگاه های تصمیم گیر باشد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه سال جاری، نقش ثبت احوال در احراز هویت داوطلبان و رای دهندگان در امر انتخابات را مهم خواند و افزود: ثبت اطلاعات دقیق توسط این سازمان می تواند از سوء استفاده های احتمالی در انتخابات پیشگیری کند.

وی خاطرنشان کرد: ثبت احوال به عنوان یکی از اعضای هیات اجرایی انتخابات، با رعایت اصل بی طرفی و اجرای صحیح قانون در برگزاری انتخابات سالم کمک رسان است.

دکتر بایبوردی با بیان اینکه برای شرکت در انتخابات پیش رو در سال 1398 به کارت هوشمند ملی نیاز است، یادآور شد: 14 درصد از مردم شریف شهرستان آران و بیدگل هنوز بدون کارت ملی هوشمند هستند و باید برای ثبت نام و دریافت کارت هوشمند ملی اقدام کنند و این مهم نیازمند اطلاع رسانی وسیع و گسترده به مردم است.

 
 
 
 

تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal