فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/04/19 فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ از بخش های مختلف مرکز فنی و حرفه ای این شهرستان بازدید کرد + تصاویر
فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ از بخش های مختلف مرکز فنی و حرفه ای این شهرستان بازدید کرد + تصاویر فرماندار شهرستان آران و بیدگل در بازدید از مرکز فنی و حرفه ای این شهرستان و تقدیر از مربیان و کارآموزان این مرکز در ابداع و خلق آثار بدیع، جذاب و فاخرشان از تلاش آنان در معرفی توانمندی های مهارت محور مردمان شریف شهرستان آران و بیدگل قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در بازدید از مرکز فنی و حرفه ای این شهرستان و تقدیر از مربیان و کارآموزان این مرکز در ابداع و خلق آثار بدیع، جذاب و فاخرشان از تلاش آنان در معرفی توانمندی های مهارت محور مردمان شریف شهرستان آران و بیدگل قدردانی کرد.

وی در بازدید از بخش های مختلف این مرکز، نقش فنی و حرفه ای را در مهارت افزایی، کارآفرینی و اشتغال زایی در شهرستان آران و بیدگل بسیار مهم ارزیابی کرد و آن را در ایجاد درآمد و معیشت پایدار در بین جوانان این شهرستان بی بدیل خواند.

دکتر بایبوردی با اشاره به آموزش سالانه 2300 نفر کارآموز در رشته های مختلف فنی و حرفه ای در شهرستان آران و بیدگل گفت: نیازهای آموزشی شهرستان بایستی براساس اقلیم جغرافیایی و صنعت این شهرستان نظیر طراحی فرش دستبافت و ماشینی، صنایع دستی و گردشگری برنامه ریزی شود.

وی بر مهارت آموزی آموزش های گردشگری و هتل داری در جهت رونق صنعت گردشگردی در شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد و گفت: بخش فنی و حرفه ای از بخش های مهم و تاثیرگذار در تولید، اشتغال و کارآفرینی جوانان شهرستان آران و بیدگل است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مربیان فنی و حرفه ای را از جمله دانش بنیان ترین و مهارت پایه ترین کارکنان دولت عنوان کرد و بیان داشت: مربیان فنی و حرفه ای پنجه های کارآمدی هستند که در تحقق رونق تولید و اشتغال نقش آفرینی می کنند.

 

در پایان این بازدید، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اعطای لوح تقدیری به زهرا خوش حساب مربی معرق کار مرکز فنی و حرفه ای این شهرستان و همچنین نرجس فخر آبادی کارآموز این مرکز از آنان قدردانی کرد.

متن این لوح به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هنرمند فرهیخته و گرامی؛ سرکارخانم زهرا خوش حساب

هنرمند فرهیخته و گرامی؛ سرکارخانم نرجس فخر آبادی

سلام علیکم؛

از اهتمام شایسته، خدمات ارزشمند و هنرنمایی سرکار عالی که با مشارکت دیگر هنرمندان به خلق آثار بدیع، جذاب و فاخر در حوزه معرق کاری پرداخته و زمینه های معرفی توانمندی های هنری مردمان شریف شهرستان آران و بیدگل را فراهم می کنید،  تقدیر و تشکر می نمایم.

توفیق روزافزون، سعادت و سلامت شما و خانواده محترمتان را از درگاه خداوند منان خواستارم و امیدوارم شاهد حضور مستمر و پایدار سرکار عالی در عرصه های هنری باشیم.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 77
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal