فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/04/20 همزمان با هفته مالیات؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل از اداره امور مالیاتی این شهرستان بازدید کرد
همزمان با هفته مالیات؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل از اداره امور مالیاتی این شهرستان بازدید کرد فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با هفته مالیات؛ با رئیس و کارکنان اداره امور مالیاتی این شهرستان دیدار و از خدمات آنان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با هفته مالیات؛ با رئیس و کارکنان اداره امور مالیاتی این شهرستان دیدار کرد و با تبریک روز مالیات بر تکریم مودیان مالیاتی توسط کارگزاران مالیاتی این شهرستان تاکید کرد و گفت: اخذ مالیات یکی از ارکان ترویج عدالت در جامعه و پیشرفت و توسعه پایدار در شهرستان است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تکریم ارباب رجوع و افزایش رضایتمندی صاحبان حرف و صنایع را مهم ارزیابی کرد و گفت: با افزایش رضایتمندی صاحبان حرف و صنایع می توان حقوق شهروندی را تقویت کرد.

وی در این دیدار با اهدای لوح تقدیری به رئیس و کارکنان اداره امور مالیاتی شهرستان آران و بیدگل هفته مالیات را به وی و کارکنان شاغل در این اداره تبریک و از خدمات آنان تقدیر کرد.

متن این لوح به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای احمد نراقی پور

رئیس محترم اداره امور مالیاتی شهرستان آران و بیدگل

سلام علیکم؛

با تبریک فرا رسیدن شانزدهم تیرماه؛ روز مالیات بر خود فرض می دانم از خدمات ارزشمند و مساعی ماندگار جناب عالی و همکاران خدوم آن اداره که ضمن اجرای سیاست های اصلاح نظام مالیاتی کشور در رشد و توسعه اقتصاد فراگیر، مستمر و همه جانبه و نیز درآمدهای پایدار ایران عزیزدر شهرستان آران و بیدگل تلاش می کنید و زمینه های افزایش عدالت و کارآیی نظام مالیاتی را فراهم می کنید به مصداق کلام شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» تقدیر و سپاسگزاری نمایم. 

توفیق روزافزون، سعادت و سلامت شما و خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند منان خواستارم.                         

تعداد بازدید: 82
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal