فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/07/13 همزمان با هفته نیروی انتظامی؛ صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار برگزار شد/فرماندار: فرماندهان نظامی و انتظامی گروههای مرجعی هستند که در بزنگاههای حساس و تاریخی به کمک مردم و ایران عزیز شتافتند + گزارش تصویری
همزمان با هفته نیروی انتظامی؛ صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار برگزار شد/فرماندار: فرماندهان نظامی و انتظامی گروههای مرجعی هستند که در بزنگاههای حساس و تاریخی به کمک مردم و ایران عزیز شتافتند + گزارش تصویری همزمان با هفته نیروی انتظامی؛ صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل ، دکتراسماعیل بابیوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح این شهرستان با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: نقش نیروی انتظامی و نیروهای مسلح  و نقش آفرینی آنان در توسعه و پیشرفت این شهرستان کلیدی و حساس است.

وی به وسعت کاری و فعالیت نیروهای انتظامی اشاره کرد و گفت: این یگان از حفاظت از مرزها گرفته تا مدیریت فضای مجازی، از راهنمایی و رانندگی تا مناسبات و معاشرت های اجتماعی، از نزاع تا کلاهبرداری، از آدم ربایی تا قاچاق کالا و ارز مسئولیت دارد و به صورت مطلوب خدمت رسانی می کند.

دکتر بایبوردی آرامش، ثبات و امنیت اجتماعی در شهرستان آران و بیدگل را مرهون تلاشهای  شبانه روزی نیروی انتظامی در این شهرستان نام برد و افزود: می طلبد با تعامل سازنده ناجا با مسئولان از یک طرف و شهروندان از سوی دیگر در ارتقای امنیت پایدار در این شهرستان تلاش کنیم.

رئیس شورای تامین شهرستان آران و بیدگل از نیروهای انتظامی به عنوان نیروهای خدمتگزار و تاثیرگذاری نام برد که الگوی اعتماد عمومی هستند و متعلق به عموم مردم و شهروندان با سلایق مختلفند.

وی از نیروهای انتظامی شهرستان آران و بیدگل درخواست نمود تا با قانون شکنان در رعایت حقوق شهروندی برخوردهای مقتدرانه داشته و با رفتار محترمانه با عموم شهروندان به تقویت افکار عمومی جامعه در خصوص جایگاه این نیرو کمک کنند.

 

دکتر بایبوردی به نقش مهم تسکین دهندگی نیروهای مسلح و اقتدار توام با مهربانی آنان اشاره و خاطرنشان کرد: مردم باید با اقتدار نیروهای مسلح و نیروی انتظامی به احساس آرامش برسند و از استرس و اضطراب به دور باشند.

وی از فرماندهان نظامی و انتظامی به عنوان گروههای مرجعی نام برد که در بزنگاههای حساس و تاریخی، به کمک مردم و ایران عزیز شتافتند و در صورت نیاز باز هم می شتابند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل یادآورشد: به برکت نیروهای مسلح و صبر و استقامت خانوادهای معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان و جانبازان و پشتوانه جوانان غیور ایران اسلامی، دولت جمهوری اسلامی ایران توانسته است در مذاکره با کشورهای خارجی و در عرصه دیپلماسی به موفقیت های مهمی دست یابد.

وی نیروهای مسلح را حاملان آرامش و ثبات در جامعه و ایران اسلامی ذکر کرد و گفت: نیروهای انتظامی عاملان برقراری نظم و امنیت و فضای آرام در جامعه هستند.

همزمان با هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، امام جمعه موقت آران و بیدگل، فرماندهان و یگانهای نظامی وانتظامی، مسئولان ادارات و خانواده های معظم شهدا در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

گفتنی است در این آیین و با حضور فرماندار و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آران و بیدگل دو تن از کارکنان این فرماندهی، ستوانیکم حسین خاتون و استواریکم محمد برخوردار به ترتیب به ترفیع درجه سروانی و ستوان سومی نائل آمدند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal