فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/07/14 فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با 14 مهر روز دامپزشکی؛ در شبکه دامپزشکی این شهرستان حضور یافت و با رئیس و کارکنان این شبکه دیدار کرد/ فرماندار: دامپزشکان حاملان سلامت و عاملان ترویج  و تقویت عقل های سالم در بدن های سالمند
فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با 14 مهر روز دامپزشکی؛ در شبکه دامپزشکی این شهرستان حضور یافت و با رئیس و کارکنان این شبکه دیدار کرد/ فرماندار: دامپزشکان حاملان سلامت و عاملان ترویج و تقویت عقل های سالم در بدن های سالمند فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با 14 مهر روز دامپزشکی با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان آران و بیدگل با رئیس و کارکنان این شبکه دیدار و این روز را به آنان تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با 14 مهر روز دامپزشکی با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان آران و بیدگل با رئیس و کارکنان این شبکه دیدار و این روز را به آنان تبریک گفت.

وی در این دیدار شبکه دامپزشکی شهرستان آران و بیدگل را یکی از نهادهای مهم در تأمین سلامت مردم این شهرستان نام برد و افزود: شبکه دامپزشکی نقش بی بدیل در پیشگیری از شیوع 832 بیماریهای دامی و انتقال آن به انسان ها دارد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل خاطرنشان کرد: شبکه دامپزشکی زمینه های پایداری تولید و اقتصاد کسب و کارها را فراهم می کنند، به طوری که دامپزشکان حاملان سلامت و عاملان ترویج و تقویت عقل های سالم در بدن های سالم هستند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان و نزدیکی اربعین حسینی(ع) وکشتار دام برای تهیه غذاهای نذری در شهرستان آران و بیدگل گفت: شبکه دامپزشکی باید با تشدید نظارت و با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی، شبکه بهداشت و درمان و دادستانی این شهرستان از کشتار غیرقانونی دام در معابر عمومی جلوگیری و مکانهای خاصی را برای این کار درنظر گیرد؛ کمااینکه فعالیت شبکه دامپزشکی این شهرستان در این خصوص مطلوب بوده است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر به رئیس شبکه دامپزشکی این شهرستان این روز را به وی تبریک و از خدمات وی تجلیل کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر امیرحسین شفیعیان

رئیس محترم شبکه دامپزشکی شهرستان آران و بیدگل

سلام علیکم؛

با تبریک 14 مهرماه؛ روز دامپزشکی بر خود فرض می دانم از خدمات ارزشمند و مساعی ماندگار جناب عالی و همکاران خدوم آن شبکه که با پیشگیری از شیوع بیماریهای مشترک انسان و دام، مراقبت ایمنی تولیدات دامی و آبزی پروری، زمینه های پایداری اقتصاد واحدهای تولیدی و تأمین سلامت عمومی جامعه و تغذیه مردم شریف شهرستان آران و بیدگل را فراهم کرده است، تقدیر و سپاسگزاری نمایم. 

توفیق روزافزون، سعادت و سلامت شما و خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند منان خواستارم.              

 
 
 
تعداد بازدید: 23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal