فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/07/15 فرماندار شهرستان آران و بیدگل: طرح همیار پلیس، ارتقای سطح فرهنگ ایمنی راهنمایی و رانندگی دانش آموزان را فراهم کرده است
فرماندار شهرستان آران و بیدگل: طرح همیار پلیس، ارتقای سطح فرهنگ ایمنی راهنمایی و رانندگی دانش آموزان را فراهم کرده است فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با هفته نیروی انتظامی درآیین همایش تجلیل از نمونه های ترافیکی و همیاران پلیس گفت: طرح همیار پلیس، ارتقای سطح فرهنگ ایمنی راهنمایی و رانندگی دانش آموزان را فراهم کرده است.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با هفته نیروی انتظامی درآیین همایش تجلیل از نمونه های ترافیکی و همیاران پلیس، نظم و امنیت را از کلیدی ترین نیازهای جوامع بشری خواند و گفت: امنیت یکی از موضوعات حاکمیتی و حکومتی است که برآورده کردن آن مستلزم نیاز به مشارکت حداکثری عموم مردم است.

وی احساس هویت و خودشکوفایی را از دیگر نیازهای انسانها و جوامع بشری نام برد و افزود: در سایه امنیت و ترویج فرهنگ ترافیکی و اجرای قوانین و مقررات می توان زمینه های یک جامعه توسعه یافته پایدار را فراهم کرد.

دکتر بایبوردی در جمع دانش آموزان همیار پلیس، اهداف برنامه های همیار ترافیک را ارتقای نظم و انضباط اجتماعی،آموزش مفاهیم ترافیکی و فرهنگ سازی اجرای قوانین و مقررات ذکر کرد و افزود: کاهش آسیب های ناشی از سوانح و جلب مشارکت اجتماعی و حداکثری کودکان از دیگر اهداف همیار پلیس است.

وی بیان داشت: طرح همیار پلیس، طرحی جذاب و عملیاتی است که توانسته است با آموزش به دانش آموزان در ارتقای سطح فرهنگ ایمنی در راهنمایی و رانندگی، تقویت روحیه مسئولیت پذیری کودکان و اعتماد به نفس دانش آموزان کمک شایانی بکند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل اذعان داشت: پلیس و نیروی انتظامی با هوشمندی بحث اجرای مقررات راهنمایی و رانندگی  و نظارت ها را مردمی کرده است و طرح همیار پلیس هم نمونه ای از این مورد است.

وی همیاران پلیس را بازوان توانمند پلیس و عاملان اجرایی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی برشمرد و افزود: از مزایای اجرای طرح همیار پلیس، نظارت های قوی تر راهنمایی و رانندگی و کاهش تصادفات است.

فرماندار و رئیس شورای ترافیک شهرستان آران و بیدگل به نقش همیاران پلیس در روان سازی حرکت خودروها و رفع گره های ترافیکی اشاره کرد و گفت: همیاران پلیس در همه حال باید فرهنگ حق تقدم با عابرین پیاده را فرهنگ سازی کنند.

دکتر بایبوردی از دانش آموزان همیار پلیس راهور شهرستان آران و بیدگل خواست تا زمینه های تقویت سواد ترافیکی خانواده خود را فراهم کنند.

وی خاطرنشان کرد: همیاران پلیس موظفند در صورت مشاهده تخلفات رانندگی از سوی والدین، ضمن احترام و تکریم آنان به تقویت فرهنگ اجرای صحیح قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی خانواده اقدام کنند.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal