فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/07/15 در پیام فرماندار شهرستان آران و بیدگل به مناسبت روز روستا آمده است: شعار«رونق تولید» با اراده و تلاش روستائیان این شهرستان امکان پذیر است/ روستائیان عاملان توسعه و پیشرفت اقتصادی کشورند/ استراتژی هر روستا یک محصول به تحقق توسعه روستایی کمک می کند
در پیام فرماندار شهرستان آران و بیدگل به مناسبت روز روستا آمده است: شعار«رونق تولید» با اراده و تلاش روستائیان این شهرستان امکان پذیر است/ روستائیان عاملان توسعه و پیشرفت اقتصادی کشورند/ استراتژی هر روستا یک محصول به تحقق توسعه روستایی کمک می کند دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی 15 مهر ماه؛ روز روستا و عشایر را به روستاییان شریف و سختکوش این شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی 15 مهر ماه؛ روز روستا و عشایر را به روستاییان شریف و سختکوش این شهرستان تبریک گفت.

وی در این پیام با بیان اینکه توسعه پایدار روستایی، نقش بسیار مهمی در خودکفایی و پیشرفت کشور ایفا می کند، افزود: روستاهای یزدل، محمدآباد و علی آباد در بخش مرکزی و روستاهای علی آباد، فخره، قاسم آباد، حسین آباد، محمدآباد، یزدلان، ریجن و کاغذی در بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل می توانند با ایجاد صنایع تبدیلی و توسعه فضای کسب و کار در روستاهای خود، علاوه بر افزایش درآمد روستائیان، انگیزه برای ماندگاری مردم در محیط های روستایی را فراهم کنند.

وی به توانمندی های بسیار بالای روستاییان تلاشگر در شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: شعار «رونق تولید» با اراده و تلاش روستائیان کشور امکان پذیر است.

دکتر بایبوردی در ادامه این پیام اظهار داشت:  ارتقای بهره وری و توسعه‌ فرصت های شغلی و هم چنین مشارکت موثر و همه جانبه مردم و نهادهای محلی در فرآیند تصمیم سازی از پیش نیازهای توسعه‌ پایدار و همه جانبه روستاها قلمداد می شود که امروزه به برکت دولت تدبیر و امید به ایجاد زیرساخت‌های توسعه روستایی توجه ویژه شده که به عنوان نماینده عالی دولت وظیفه داریم تا ساختارهای پیشرفت و توسعه روستاها را  در شهرستان آران و بیدگل قوت بخشیده و تحکیم نماییم.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به اعطای تسهیلات بانکی از سوی دولت تدبیر و امید به منظور تحقق «روستای بدون بیکار» و «هر روستا یک محصول» در این شهرستان توسط صندوق کارآفرینی امید اشاره کرد و بیان داشت: این طرح با هدف ریشه کنی بیکاری و با نقشه تحقق تولید و اشتغال در روستاهای این شهرستان در حال اجراست.

وی یادآور شد: هدایت فارغ التحصیلان دانشگاهها در روستاها جهت تأسیس شرکتهای دانش بنیان و واحدهای رشد، راهی برای اشتغال و کارآفرینی جوانان روستایی در شهرستان آران و بیدگل است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیگیری مسائل و مشکلات روستاییان از سوی دهیاران و شوراهای اسلامی روستا را مهم  عنوان کرد و افزود: فقرزدایی، شغل آفرینی و تلاش مسئولان در اسکان روستاییان در منطقه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی همچنین از دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان آران و بیدگل به عنوان عاملان توسعه روستایی نام برد و از فعالیت آنان که در توسعه پایدار و اسکان روستاییان نقش آفرینی می کنند، قدردانی و اظهار امیدواری کرد تا با مشارکت مسئولان و روستانشینان عزیز، شاهد ارتقای شاخص های توسعه پایدار و پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر روستاهای شهرستان باشیم.

وی در پایان این پیام به نقش مناسبات شهر و روستاهای شهرستان آران و بیدگل در توسعه گردشگری روستاهای این شهرستان اشاره واظهار داشت: نمایشگاه توانمندی های 11 روستا و 4 شهر شهرستان آران و بیدگل به زودی با حضور و مشارکت حداکثری روستانشینان و شهروندان برگزار می شود.

تعداد بازدید: 25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal