فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/07/16 فرماندار شهرستان آران‌ و بیدگل: توطئه دشمن با حضور حداکثری مردم در انتخابات نقش بر آب می‌شود
فرماندار شهرستان آران‌ و بیدگل: توطئه دشمن با حضور حداکثری مردم در انتخابات نقش بر آب می‌شود دکتر اسماعیل بابیوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: مردم ایران در همه انتخابات 40 سال گذشته مشارکت و حضور حداکثری داشتند و در انتخابات پیش رو هم با حضور خود توطئه دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل به نقل از ایرنا، دکتر اسماعیل بابیوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: مردم ایران در همه انتخابات 40 سال گذشته مشارکت و حضور حداکثری داشتند و در انتخابات پیش رو هم با حضور خود توطئه دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

وی در جمع فعالان سیاسی اصلاح‌طلب شهرستان آران‌ و بیدگل افزود: اصل مورد نظر ما در برگزاری انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی، اصل بی‌طرفی کامل است، حضور همه گرایش‌ها در آن محترم بوده و افراد می‌توانند در رقابتی سالم خود را در برابر رأی مردم بگذارند.

وی با تاکید بر اهمیت سلامت انتخابات بیان کرد: هدف ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران،  زمینه‌سازی جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات است چرا که با این حضور پرشور، به دنیا پیام می‌دهیم که تا آخر پای نظام  و دولت خود ایستاده‌ایم.

فرماندارشهرستان آران ‌و بیدگل برنامه‌ریزی دشمن در شرایط کنونی را برنامه ریزی جهت تحریم انتخابات برشمرد و تصریح کرد: کم‌هزینه‌ترین ابزار در کشور جهت چرخش نخبگان، انتخابات است و دولت دوازدهم همه تلاش خود را جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات به کار خواهد بست.

وی تلاش دشمن جهت ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران در شرایط حساس کنونی را مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: استکبار جهانی به دنبال از بین بردن نظام ما در آستانه جشن 40 سالگی بود که دیدیم توطئه آنها هم‌چون همیشه بی‌اثر ماند.

دکتر بایبوردی در ادامه مهم‌ترین برنامه فرمانداری شهرستان آران ‌و بیدگل را تقویت ارتباط بین دولت و مردم و برنامه ریزی برای کاهش شکاف بین دولت و مردم عنوان کرد و افزود: چابک‌سازی اداری و سرعت بخشیدن به ارائه خدمات از سوی کارکنان به مردم از دیگر اولویت‌ها در دوره جدید مدیریت این شهرستان بود که همچنان ادامه دارد.

وی همچنین گفت: همگان شاهد هستند که در دولت دوازدهم با خروج یک جانبه آمریکائیها از برجام، بیشترین تحریم‌ها از سوی آمریکا اعمال شد اما با عزم جدی و تمهیدهای صورت گرفته، فعالیت‌های عمرانی و توسعه محور در کشور همچنان استمرار دارد. 

فرماندار شهرستان آران ‌و بیدگل با اشاره به افزایش پنج درصدی اعتبارهای تملک دارایی‌های این شهرستان نیز اظهار داشت: این در حالی است که در بیشتر نقاط شاهد کاهش اعتبار بودیم اما تلاش ما جهت تکمیل طرح‌های عمرانی در این شهرستان ادامه می‌یابد.

تعداد بازدید: 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal