فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/07/17 فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در دانشگاه جامع علمی-کاربردی: دانشگاهها و مراکز آموزش عالی این شهرستان یاری رسان دستگاههای اجرایی در برون رفت از مشکلات هستند
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در دانشگاه جامع علمی-کاربردی: دانشگاهها و مراکز آموزش عالی این شهرستان یاری رسان دستگاههای اجرایی در برون رفت از مشکلات هستند همزمان با آغاز سال تحصیلی 1399-1398 دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در دانشگاه جامع علمی-کاربردی این شهرستان با رئیس، کارکنان و تعدادی از استادان و دانشجویان این مرکز دیدار و آغاز سال تحصیلی جدید را به آنان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با آغاز سال تحصیلی 1399-1398 دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در دانشگاه جامع علمی ­_کاربردی این شهرستان با رئیس، کارکنان و تعدادی از استادان و دانشجویان این مرکز دیدار و آغاز سال تحصیلی جدید را به آنان تبریک گفت.

وی در این دیدار با بیان اینکه دانشگاه کانون اصلی تغییر نگرش ها و بینش ها در مسائل اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی است، گفت: باید سعی شود با تقویت بنیه‌های علمی و دانشی و نیز زیرساخت‌های آموزشی و توجه بیش از پیش به امر تعلیم و تربیت، زمینه های رشد فکری و فرهنگی 3200 دانشجوی در حال تحصیل دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در شهرستان آران و بیدگل را فراهم کنیم.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل اذعان داشت: دانشگاهها و مراکز آموزش عالی این شهرستان می توانند در برون رفت از مشکلات یاری رسان دستگاههای اجرایی باشد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه در کنار علم آموزی، به پنجه های کارآمد نیاز است، تصریح کرد: مهارت افزایی جوانان شهرستان آران و بیدگل در رونق تولید، ایجاد اشتغال مولد، کارآفرینی و راه اندازی کسب و کارهای نوین توسط دانشگاه جامع علمی ­_کاربردی ستودنی است و این مرکز می تواند در تقویت علم و مهارت جوانان این شهرستان گام های موثری بردارد.

دکتر بایبوردی کارآفرینی را در احیاء و شکوفایی استعدادهای جوانان این شهرستان مهم ذکر کرد و افزود: آموزش های دانشگاه جامع علمی ­_کاربردی نقش به سزایی در اشتغال جوانان جویای کار  و  درآمدهای پایدار دارد.

 

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این دیدار با اهدای لوح تقدیر به رئیس دانشگاه جامع علمی ­_کاربردی  این شهرستان از خدمات وی و کارکنان آن مرکز قدردانی کرد.

متن این تقدیرنامه به شرح ذیل است:

جناب آقای  فلاح

رئیس محترم  مرکز آموزش علمی کاربردی آران و بیدگل 

سلام علیکم ؛

اعتلای علمی و اقتدار ایران اسلامی مرهون تلاش های ارزشمند و مستمر استادان، متفکران، نخبگان علمی و فرهیختگانی است که با اندیشه های خلاق، آینده روشنی را برای کشور به ارمغان می آورند.

با تبریک آغاز سال تحصیلی 1399- 1398 بر خود فرض می دانم از خدمات ارزشمند و مساعی ماندگار جناب عالی در عرصه های علمی، پژوهشی، نوآوری و فناوری که زمینه های ارتقای جایگاه علمی و پژوهشی ایران عزیز را فراهم آورده است،  به مصداق کلام شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» تقدیر و سپاسگزاری نمایم.

امیدوارم با استعانت از الطاف الهی و با پیروی از برنامه های دولت تدبیر و امید و همکاری های ارزنده دانشگاهیان، صاحبنظران، استادان، پژوهشگران، نوآوران و فناوران آن مرکز آموزشی بتوانیم گام های موثرتری برای ارتقای نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در تحقق اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی برداریم.

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 42
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal