فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/01/21 فرماندار آران و بیدگل:مردم سرمایه های اجتماعی جامعه هستند
فرماندار آران و بیدگل:مردم سرمایه های اجتماعی جامعه هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، ابوالفضل معینی نژاد،فرماندار با حضور در مسجد امام زمان(عج)محله عباس آباد در راستای تشکیل هسته فرهنگی و اجتماعی محلات ، مردم را سرمایه های اجتماعی جامعه ذکر کرد و اظهار داشت: شاخصهای خوب اجتماعی و امنیتی دراین شهرستان وجود دارد ولی موضوعات و چالشهای بسیاری پیش روی ما هست که اگر ما به فکر نباشیم افراد دیگری چاره اندیشی نخواهند کرد.

وی آمار پرونده های قضایی و آسیبهای اجتماعی شهرستان را نگران کننده خواند و افزود: انرژی ،توان و فرصت ما به جای صرف در امور فرهنگی ، صرف دادگاه و زندان می شود.

فرماندار، وضعیت اعتیاد به مواد مخدر در بین دانش آموزان و نوجوانان و افزایش آمار طلاق را تهدیدی برای سلامت اجتماعی مردم این منطقه ذکر کرد و بیان داشت:آموزش خانواده ها و توجه به زیربناها برای نتیجه گیری مطلوب در راس امور قرار گیرد.

معینی نژاد اضافه نمود: مسجد و امام جماعت محل باید محور و پیشرو امورات فرهنگی باشند و بدانند که دیگر با سیستم سنتی نمی توان جامعه را اداره کرد.

فرماندار آران و بیدگل از بخشداران خواست تا در بخش و روستای حوزه خود این مسائل را پیگیری کنند و خانواده ها بدانند که اکنون دشمن در خانه ها رسوخ پیدا کرده است.

شایان ذکر است در راستای تشکیل هسته فرهنگی و اجتماعی محلات،فرماندار آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان در مسجد امام زمان(عج) محله عباس آباد به منظور فعالیتهای انجام شده این محل حضور یافتند و هیات امنای محله عباس آباد به ارائه گزارش پرداختند.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 51
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal