فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/03/18 خلق حماسه با شکوه مردم شهرستان آران و بیدگل در راهپیمایی روز قدس/فرماندار: روز قدس یادآور میراث گرانقدرامام راحل
خلق حماسه با شکوه مردم شهرستان آران و بیدگل در راهپیمایی روز قدس/فرماندار: روز قدس یادآور میراث گرانقدرامام راحل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛مردم آران و بیدگل در آخرین روز جمعه ماه رمضان با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن تجدید بیعت با آرمان های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی و تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب، بار دیگر حضور همیشگی خود در صحنه مبارزه با ظلم و حمایت از مظلومان فلسطین را به نمایش گذاشتند و برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان افزودند.

مردم روزه‌دار، مؤمن و انقلابی آران و بیدگل همگام با سایر مردم ایران اسلامی در اعلام حمایت‌ از آزادی قدس شریف، با شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل» فریاد خشم و نفرت و انزجار خود را از ترور، اشغال و قتل عام فلسطینیان قهرمان سر دادند.

مردم ولایت‌مدار آران و بیدگل با لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب اسلامی و پشتیبانی از امر ولی فقیه خود با زبان روزه حماسه همبستگی جهانی امت اسلامی را رقم زدند.

راهپیمایی ضد صهیونیستی یوم الله قدس پس از طی مسیرهای مشخص شده در مصلای نماز جمعه آران و بیدگل با قرائت قطعنامه به پایان رسید.

امروز مردم روزه‌دار شهرهای نوش آباد،سفیدشهر و ابوزیدآباد و روستاهای بخش مرکزی و کویرات شهرستان آران و بیدگل نیز به خیابان‌ها آمدند تا همپای ملت‌های مسلمان به حمایت مردم مظلوم، خشم و انزجار خود را از آمریکا، اسرائیل، استکبار و پشتیبانان همیشگی صهیونیست‌ها اعلام کنند.

 

«ابوالفضل معینی نژاد»فرماندار آران و بیدگل امروز در پایان راهپیمایی روز جهانی قدس در مصلی نمازجمعه این شهر با تقدیر و تشکر از حضور باصلابت مردم ولایی شهرستان در این راهپیمایی ،یاد و خاطره همه شهدا را گرامی داشت و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم روزه دار بیان داشت: همزمانی ایام رحلت امام راحل و روز قدس یادآور میراث گرانقدری است که حضرت امام خمینی(ره) به یادگار گذاشتند.

وی با اشاره به فرمایش امام بزرگوارکه فرمودند :«روز قدس روز اسلام است» اضافه نمود: روز قدس روز احیاء اسلام است و روزی است که همه ملتها و اقوام مختلف با هر گرایش و سلایقی در این راهپیمایی حضور منسجم و یکپارچه ای دارند و این حضور نشانگر حمایت از آرمانهای امام راحل است.

معینی نژاد تاکید کرد: آرمانهای امام خمینی(ره) بعد از سالها هنوز در بین مردم زنده و جاوید است وهمچنین مقام معظم رهبری همواره در سخنرانی های خود به حمایت از ملت مظلوم و مستضعف فلسطین تاکید دارند.

وی بیان داشت: ملت ایران اسلامی ما در طول 40 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی با پشتیبانی از ملتهای محروم و مستضعف حمایت خود را آرمانهای امام و انقلاب نشان داده اند.

فرماندار آران و بیدگل ادامه داد: علیرغم اینکه دشمنان اسلام و در رأس آن آمریکای جنایتکار و رژیم منحوس و اشغالگر قدس لحظه ای از دشمنی خود دست برنمی دارد ملت ایران با حضور همیشه در صحنه خود همواره حمایت خود را از این انقلاب نشان می دهند.

وی خاطر نشان کرد: بنده به عنوان نماینده دولت و خدمتگزار انقلاب از حضور تک تک شما مردم مومن و انقلابی دارالشهدای آران و بیدگل تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم به زودی زود شاهد آزادی بیت المقدس شریف باشیم .

تعداد بازدید: 38
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal