فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/04/16 ایجاد بستر تولید و حمایت از تولیدکنندگان در جنگ اقتصادی امروز/راه اندازی میز خدمت بمنظور جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان
ایجاد بستر تولید و حمایت از تولیدکنندگان در جنگ اقتصادی امروز/راه اندازی میز خدمت بمنظور جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، ابوالفضل معینی نژاد فرماندار در دومین جلسه شورای اداری شهرستان در دبیرستان توسعه دانش شهر ابوزیدآباد ، با اشاره به دشمنی استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا و راه اندازی جنگ اقتصادی توسط این دشمن کینه توز اظهار داشت:جنگ اقتصادی و تعطیلی یک واحد تولیدی مضرات جبران ناپذیری بر فضای اجتماعی و اقتصادی جامعه وارد و آسیبهای اجتماعی فراوانی به دنبال دارد.

وی وظیفه همگان را در برابر این جنگ اقتصادی مهم برشمرد و افزود: ایجاد بستر تولید و حمایت از تولیدکنندگان وظیفه همه مسئولان است.

معینی نژاد با اشاره به محدودیت اعتبارات هزینه ای خواستار صرفه جویی در هزینه ها، استفاده بهینه در منابع مالی و افزایش بهره وری منابع توسط ادارات شهرستان شد.

وی به تغییر ساعت ادارات شهرستان درفصل گرما اشاره کرد و افزود: ساعت کاری ادارات از 6:30 الی 13:30 در دو ماه تیر و مرداد ماه ،راهکاری برای صرفه جویی در مصرف انرژی بخصوص مصرف برق و به حداقل رساندن مصرف برق در ساعات اداری است و ادارات باید به این مهم توجه داشته باشند.

فرماندار آران و بیدگل به راه اندازی و استقرار میز خدمت از اول تیر ماه در ادارات شهرستان تاکید نمود و خاطر نشان کرد: بمنظور جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان،تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از سرگردانی مردم ، این میز خدمت راه اندازی می شود.

وی همچنین به کاهش اعتبارات در اعتبارات تملک داراییها اشاره کرد و خواستار جذب اعتبارات ملی توسط ادارات شهرستان شد و خاطرنشان کرد: برخی ادارات در جذب اعتبارت ،بخصوص اسناد خزانه خوب عمل نمی کنند.

فرماندار بر رفع مشکلات زیربنایی پروژه ها در بخش کویرات تاکید نمود و گفت: مشکلات اساسی مثل سالنهای ورزشی، جاده ها ، مراکز درمانی و اصلاح شبکه های آب در بخش کویرات وجود دارد که همه مسئولان به عنوان یک خدمتگزار باید به این شرایط توجه کنند.

وی ادامه داد: 13 سال است موضوع احداث ناحیه صنعتی در بخش کویرات مطرح است و هرچند فرمانداری این موضوع را پیگیری کرده  و به زودی زود شاهد حل این مشکل خواهیم بود اما متاسفانه برخی درک درستی از چالشها و مشکلات جامعه ندارند و در این قبال احساس مسئولیتی نمی کنند.

تعداد بازدید: 37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal