فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/06/15 فرهنگ ،مهمترین عنصر برای ایجاد و ثبات امنیت اجتماعی
فرهنگ ،مهمترین عنصر برای ایجاد و ثبات امنیت اجتماعی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ علی محمد یوسفیان معاون فرماندار در جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان اظهار داشت:امنیت اجتماعی به عنوان مقوله ای است که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، مردم در محیط کار و زندگی خود احساس خوف و تهدید و ناامنی نکنند.

وی افزود: مهمترین عنصر برای ایجاد و ثبات امنیت اجتماعی، فرهنگ است و معتقدیم که امنیت را باید با فرهنگ و سیستم اجتماعی ایجاد کرد.

وی با تاکید بر مباحث مربوط به تربیت اجتماعی گفت:تقویت حس مسئولیت پذیری اجتماعی، فراهم سازی زمینه های لازم برای رشد روحی و روانی و تعلیم ارزشهای بنیادی در کاهش تخلفات و جرائم اجتماعی و افزایش امنیت اجتماعی موثر خواهد بود.

یوسفیان از دیگر عوامل تاثیر گذار در کاهش تخلفات و جرائم اجتماعی، آگاهی و دانایی زنان و خانواده ها و آشنایی آنان با قوانین و مقررات، تقویت حس خداپرستی و در مسیر توحید حرکت کردن برشمرد.

وی با اشاره به نزدیکی ایام محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار داشت: یکی از عوامل تهدید کننده امنیت اجتماعی و اینکه گروههای اجتماعی احساس ناامنی کنند مباحث مربوط به تفرقه مذهبی است.

معاون فرماندار خاطرنشان کرد: از فرصت ایام محرم و صفر و جلسات سخنرانی باید بگونه ای استفاده گردد تا زمینه برای رشد روحی و روانی و تقویت ارزشهای بنیادین اسلام و افزایش حس مسئولیت پذیری اجتماعی و تدوام سنت حسنه امر به معروف و نهی از منکر فراهم گردد.

تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal