فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/07/15 سرپرست فرمانداری آران و بیدگل: تکریم معلمان، کیفیت آموزش و پرورش در مدارس را افزایش می دهد
سرپرست فرمانداری آران و بیدگل: تکریم معلمان، کیفیت آموزش و پرورش در مدارس را افزایش می دهد دکتر اسماعیل بایبوردی، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل، تکریم و تأمین معیشت معلمان را عاملی مهم برای خودشکوفایی آنان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در دیدار با مدیریت و معاونین آموزش و پرورش این شهرستان، از تلاشهای این مدیریت در کسب رتبه های برتر دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی و همچنین پیگیری در افتتاح چندین پروژه عمرانی و نوسازی مدارس آموزش و پرورش تقدیر کرد.

وی در این دیدار، آموزش و پرورش را زیربنای توسعه منابع انسانی خواند و گفت: آموزش و پرورش، یک نهاد اثرگذار در مباحث توسعه انسانی و پیشرفت همه جانبه کشور است .

دکتر بایبوردی، اهمیت ارتقای کیفیت آموزش و پرورش در مدارس را از جمله موضوعات مهم ذکر کرد و ادامه داد: با توجه به اهمیت پژوهش، نوآوری و فناوری در کشور ضرورت دارد تا دانش آموزان مدارس با بحث های مربوط به پژوهش و نوآوری آشنا شوند؛ چرا که اگر بخواهیم منطقه توسعه یافته ای داشته باشیم نیاز به انسان های توسعه یافته داریم و این مهم با صِرف انتقال دانش ممکن نیست.

وی توجه به معیشت معلمان و استفاده از نظرات پیشکسوتان آموزش و پرورش و بخصوص بهره گیری از دیدگاههای بازنشستگان این عرصه را در برنامه ریزی ها مهم ارزیابی کرد.

وی بر ضرورت برنامه ریزی جهت ارتقای سلامت دانش آموزان مدارس اشاره کرد و گفت: با تأمین سلامت دانش آموزان شاهد شکوفایی و افزایش معلومات آنان خواهیم بود.

سرپرست فرمانداری آران و بیدگل بر افزایش معلومات دانش آموزان به جای محفوظات تأکید کرد و گفت: بهره گیری دانش آموزان از فناوری های تعلیم و تربیت منجر به رشد هرچه بیشتر آنان می شود.

 
 
تعداد بازدید: 67
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal