فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/08/12 فرماندار آران و بیدگل؛ خواستار تدوین بانک اطلاعاتی جمعیت 23 هزار نفری جوانان این شهرستان شد
فرماندار آران و بیدگل؛ خواستار تدوین بانک اطلاعاتی جمعیت 23 هزار نفری جوانان این شهرستان شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اظهار داشت: جوانان به عنوان یک سرمایه و یک عامل جدی در تغییر و تحول و توسعه در ابعاد انسانی، فرهنگی و اجتماعی محسوب می شوند.

وی افزود: یکی از راه های پیشرفت و ترقی شهرستان آران و بیدگل، برنامه ریزی هوشمندانه و سرمایه گذاری در اشتغال و سرمایه پایدار برای جوانان این خطه کویر است.

دکتر بایبوردی با اشاره به جمعیت 23 هزار نفری جوان شهرستان و درخشش جوانان نخبه این خطه در عرصه های علمی و ورزشی گفت: تدوین بانک اطلاعاتی الکترونیک جوانان شهرستان در دبیرخانه ستاد برای برنامه ریزی های مدون در مناسبت ها و برنامه های مختلف ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان ضروری است.

وی بر لزوم هدایت جوانان فارغ التحصیل دانشگاهی این شهرستان به تاسیس شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور اشاره کرد و بیان داشت: این افراد می توانند با راه اندازی شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور متناسب با اقلیم منطقه، برای رونق صنعت گردشگری شهرستان کارآفرینی، اشتغال زایی و درآمدزایی کنند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل بر ممنوعیت برگزاری کارگاه های آموزشی موازی با ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان از سوی دیگر نهادها تاکید کرد و خواستار عضویت سازمان های مردم نهاد مرتبط و دیگر نهاد های تاثیرگذار با این ستاد شد.

وی ابراز داشت: ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آران و بیدگل باید برای جوانان این شهرستان که در شهرستانهای دیگر مشغول به تحصیل و اشتغال هستند نیز برنامه ریزی کند.

به گفته وی راه اندازی ورزش متناسب منطقه کویری شهرستان آران و بیدگل برای جوانان شهرستان یک ایده ای نو در ورزش شهرستان و جذب جوانان علاقمند به این ورزش و کاهش آسیب های اجتماعی است.

 
 
 
 
 
 
 

تعداد بازدید: 61
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal