فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/09/14 فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ خواستار برگزاری مسابقات و جشنواره های ویژه بانوان این شهرستان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شد
فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ خواستار برگزاری مسابقات و جشنواره های ویژه بانوان این شهرستان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شد دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل خواستار برگزاری مسابقات و جشنواره های ویژه بانوان این شهرستان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در راستای افزایش روحیه امید و نشاط اجتماعی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه کارگروه بانوان شورای سیاستگذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: نقش بانوان در توسعه و پیشرفت شهرستان، استان اصفهان و کشور برکسی پوشیده نیست.

وی افزود: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، بانوان توانسته اند به حق حقوقی خود برسند و در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و مدیریتی به خوبی ایفای نقش کرده اند.

دکتر بایبوردی، رسیدن به خودکفایی ایران در بسیاری از عرصه های فناوری، نوآوری، اقتصادی، صنعتی و خدماتی را به برکت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ذکر کرد و افزود: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نقشه های شوم دشمنان نظام مقدس اسلامی با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و تدبیر ریاست محترم جمهوری نقش بر آب شده و می شود.

وی حضور بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی و مدیریتی این شهرستان را یک ضرورت خواند و گفت: جمعیت 50 درصدی بانوان این شهرستان، نیازمند امکانات و فضای بیشتر ورزشی و تفریحی برای حضور آنان در عرصه های مختلف است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل، بوستان مهربانو در پارک شادی این شهرستان را از جمله مکانهای با ظرفیت مطلوب برای برگزاری برنامه های تفریحی بانوان نام برد و خواستار برنامه های متنوع تر و با نشاط به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این مکان تفریحی _ ورزشی شد.

وی از امور بانوان تمام دستگاه های اجرایی شهرستان آران و بیدگل خواست تا با کمک سازمان های مردم نهاد، تدابیری برای برگزاری مسابقات و جشنواره های ویژه بانوان این شهرستان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شد.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal