فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/10/19 اطلاعیه هواشناسی و فعالیت سامانه بارشی در شهرستان آران و بیدگل
اطلاعیه هواشناسی و فعالیت سامانه بارشی در شهرستان آران و بیدگل بر اساس پیش بینی هواشناسی و ورود سامانه بارشی به استان اصفهان و شهرستان آران و بیدگل و فعالیت این سامانه بارشی در این شهرستان در اواخر امروز چهارشنبه 19 دی ماه 1397 شاهد افزایش بارندگی ها و کاهش دما خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، بر اساس پیش بینی هواشناسی و  ورود سامانه بارشی به استان اصفهان و شهرستان آران و بیدگل و فعالیت این سامانه بارشی در این شهرستان در اواخر امروز چهارشنبه 19 دی ماه 1397 شاهد افزایش بارندگی ها و کاهش دما خواهیم بود.

مدیریت بحران فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در اطلاعیه ای از ادارات عضو مدیریت بحران این شهرستان خواست تا ضمن آمادگی نیرو و تجهیزات امدادی و خدماتی خود، تدابیر لازم در خصوص پیشگیری، کنترل و مواجهه با حوادث ناگوار احتمالی از جمله سیل، سرمازدگی و آبگرفتگی معابر را در دستور کار خود قرار دهند.

بر اساس این گزارش همچنین از مردم شریف شهرستان آران و بیدگل درخواست می شود ضمن رعایت نکات ایمنی، از تردد و توقف در حریم و بستر مسیل ها و رودخانه های فصلی از قبیل رودخانه های گازرگاه، حیدر و سوک چم جدا خودداری کنند.

تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal