فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/10/19 فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ ورود هرگونه خودرو سافاری به مناطق گردشگری کویر این شهرستان را منوط به اخذ مجوز از مبادی ذیربط قانونی ذکر کرد
فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ ورود هرگونه خودرو سافاری به مناطق گردشگری کویر این شهرستان را منوط به اخذ مجوز از مبادی ذیربط قانونی ذکر کرد دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل ورود هرگونه خودرو سافاری به منظور برگزاری و شرکت مسابقات تفریحی و تمرینی از اقصی نقاط کشور به مناطق گردشگری این شهرستان را بدون اخذ مجوز از مبادی ذیربط قانونی ممنوع اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل ورود هرگونه خودرو سافاری رالی آفرود به منظور برگزاری و شرکت مسابقات تفریحی و تمرینی از اقصی نقاط کشور به مناطق گردشگری این شهرستان را بدون اخذ مجوز از مبادی ذیربط قانونی ممنوع اعلام کرد.

وی با اعلام این خبر گفت: دارندگان خودروهای هیئت های اتومبیلرانی، موتورسواری، کمیته های تورینگ کشور و کلوپ سافاری ها برای ورود به مناطق گردشگری شهرستان آران و بیدگل ملزم به اخذ مجوز از کلوپ سافاری استان اصفهان و دفتر مرکزی آن در شهرستان آران و بیدگل و یا دیگر مبادی ذیربط قانونی هستند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از گردشگران خواست به منظور وحدت رویه، رعایت نظم و انضباط و جلوگیری از ایجاد آسیب های زیست محیطی به کویر و بروز خسارات جانی و مالی برای ورود به کویرهای این شهرستان با هماهنگی کلوپ سافاری استان اصفهان اقدام کنند.

دکتر بایبوردی رعایت موارد ایمنی را برای ورود همه گردشگران به مناطق کویری شهرستان آران و بیدگل الزامی دانست و افزود: درصورت عدم هماهنگی موارد مذکور از ورود خودروها به این مناطق جلوگیری به عمل می آید.

تعداد بازدید: 45
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal