فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/10/20 فرماندار شهرستان آران و بیدگل: حفظ استقلال و نشر احکام اسلامی در کشور از دلایل اصلی شهدا برای حضور در جبهه و جنگ بود
فرماندار شهرستان آران و بیدگل: حفظ استقلال و نشر احکام اسلامی در کشور از دلایل اصلی شهدا برای حضور در جبهه و جنگ بود دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار با خانواده معظم شهیدان مهدی و حسین حاجی زادگان اظهار کرد: حفظ استقلال و نشر احکام اسلامی در کشور از دلایل اصلی شهدا برای حضور در جبهه و جنگ بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل به نقل از ایسنا، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار با خانواده معظم شهیدان مهدی و حسین حاجی زادگان اظهار کرد: امنیت، اقتدار، خودکفایی و استقلال فعلی ما مرهون فداکاری، گذشت و جانبازی جوانان ایران زمین در طول تاریخ به خصوص انقلاب اسلامی است.

وی افزود: خانواده شهدا هم چیزی جز استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را در حول خودکفایی آرزوی خود قرار داده اند، باید این شعارها به طور واقعی تحقق یابد وگرنه همه ما مدیون خون شهدا و جوانانی هستیم که برای این اهداف جان خود را برای اسلام و انقلاب دادند.

وی تصریح کرد: امروز اگر ما آرامش، امنیت و استقلال داریم به خاطر شما خانواده های شهداست که با امام راحل (ره) پیمان بستید و برای حفظ و رشد اسلام و قرآن جوانان خود را به میدان های جنگ فرستادید تا مبادا دشمن به این کشور وارد شود، مدیون شماییم و باید قدر شما را بدانیم که اگر تفکر و بصیرت شما خانواده های شهدا نبود امروز باید تحت سلطه استکبار قرار می گرفتیم و هیچ اختیاری از خود نداشتیم.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: اگر صبر و استقامت شما نبود الان در داخل کشور اسیر داعش، طالبان و تکفیری ها بودیم و باید برای تردد در شهرهایمان هم از آنها اجازه می گرفتیم ولی صبر، بصیرت و فداکاری شما عزیزان و رهنمودهای امام راحل(ره) و رهبر انقلاب نگذاشت فضای کشور آلوده به این گروهک ها و دشمنان قسم خورده اسلام شود و شما مردم آران و بیدگل هم در این جریان خوب نقش آفرینی کردید و سند ایثار، فداکاری و استقلال خواهی ایران را به وضوح نشان دادید.

وی افزود: من مفتخرم که نماینده عالی دولت در این شهرستان هستم که مردمش پای نظام ایستاده اند و ثابت قدم به سوی حکومت انقلابی و اسلامی امام زمان (عج) حرکت می کنند.

دکتر بایبوردی به نقشه های دشمن برای چهلمین سالگی انقلاب اشاره کرد و افزود: دشمن انواع نقشه ها را برای شکست مردم ایران و انقلاب امتحان کرد ولی به لطف خدا و همت مردم نتوانست موفق شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: دشمنان کشور، هم اکنون فتنه و جنگ اقتصادی را برنامه ریزی کرده و باید همه هوشیار باشیم؛ نیت دشمن، تقابل مردم با مسئولین و ضربه فنی شدن یک طرف این قضیه است تا به اهداف خود دست پیدا کند، ولی ایران اسلامی با داشتن مردمی چون شما و با روشنگری های مقام معظم رهبری هرگز اسیر نقشه دشمن نخواهد شد و با سربلندی این مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.

وی گفت: همه موفقیت های نظام با همراهی شما حاصل شده و شما بسان فانوس های انقلاب هستید که اگر روشنگری نکنید و نباشید با وجود بیراهه های زیاد ما راه را گم خواهیم کرد و انقلاب از مسیر اصلی و درست خود فاصله خواهد گرفت، این انقلاب مدیون فداکاری و بصیرت شماست، شما در هر میزان پیشرفت، خودکفایی و استقلالی که کشور به دست آورده نقش داشته اید و همه باید در مسیر اهداف شهدا حرکت کنند تا به سلامت از پیچ های خطرناک دشمنان قسم خورده نظام و اسلام عبور کنیم.

تعداد بازدید: 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal