فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/12/19 فرماندار شهرستان آران و بیدگل: برگزاری جشنواره «نشاط و امید جوانان» در این شهرستان بایستی امیدآفرین و همراه با تحرک اجتماعی باشد
فرماندار شهرستان آران و بیدگل: برگزاری جشنواره «نشاط و امید جوانان» در این شهرستان بایستی امیدآفرین و همراه با تحرک اجتماعی باشد دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان، حضور جوانان در عرصه های اجتماعی را یک ضرورت و نیاز اجتماعی خواند و گفت: برگزاری جشنواره نشاط و امید جوانان، همزمان با هفته جوان در این شهرستان، بایستی امیدآفرین و همراه با تحرک اجتماعی باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان، حضور جوانان در عرصه های اجتماعی را یک ضرورت و نیاز اجتماعی خواند و آن را مهم در دوری جوانان از آسیب های اجتماعی و فرهنگی برشمرد.

وی دستیابی به عمده پیشرفت های کشور را حضور جوانان این مرز و بوم در عرصه های مدیریتی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی خواند و افزود: همین جوانان ایرانی بودند که در 8 سال دوران دفاع مقدس برای عزت و اقتدار کشورمان افتخارآفرینی کردند.

دکتر بایبوردی با اشاره به برنامه ریزی های ستاد امور جوانان شهرستان آران و بیدگل در بزرگداشت هفته جوان گفت: باید همزمان با هفته جوان؛ 28 فروردین ماه سال 1398 مصادف با ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) موجی از نشاط و امید را در بین جوانان این شهرستان ایجاد کنیم.

وی بر ضرورت برگزاری مراسم هفته جوان به صورت جدی تر و متفاوت تر از سال های قبل در شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد و گفت: با راه اندازی مجمع مشاوران جوان، هیئت های اندیشه ورز و اتاق های فکر جوانان این شهرستان در حوزه های تخصصی می توان با بهره گیری از توان فکری و هوشی جوانان، در رفع مشکلات موفق بود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل، برگزاری جشنواره نشاط و امید جوانان این شهرستان در هفته جوان را یکی از طرح های جدید برشمرد و افزود: دبیرخانه این جشنواره هر چه سریع تر تشکیل و با اطلاع رسانی به جوانان شهرستان آران و بیدگل در حوزه های مختلف، شاخص های جوان برتر را بررسی و از طریق هیئت داوران نسبت به معرفی جوان برتر شهرستان اقدام کند.

وی یکی از راه های پیشرفت و ترقی شهرستان آران و بیدگل را برنامه ریزی هوشمندانه و سرمایه گذاری برای جوانان این منطقه ذکر کرد و افزود: استخراج فهرست جوانان موفق و کارآفرین این شهرستان از میان جمعیت 23 هزار نفری جوان شهرستان در جشنواره نشاط و امید جوان می تواند در توسعه بیشتر این منطقه یاری رسان باشد.

گفتنی است با توجه به در پیش رو بودن هفته جوان در 28 فروردین ماه سال 1398 مصادف با ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع)، اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آران و بیدگل به ارائه برنامه های بزرگداشت این هفته از جمله برگزاری جشنواره نشاط و امید جوانان این شهرستان، دیدار با مفاخر و پیشکسوتان، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی جوانان دانشگاهی از سوی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و نشست با جوانان موفق شهرستان پرداختند.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 72
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal