فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/12/20 فرماندار شهرستان آران و بیدگل: مهمترین دستاوردهای معنوی و ماندگار هفته احسان و نیکوکاری، انسجام اجتماعی است
فرماندار شهرستان آران و بیدگل: مهمترین دستاوردهای معنوی و ماندگار هفته احسان و نیکوکاری، انسجام اجتماعی است دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با بزرگداشت هفته احسان و نیکوکاری، در جمع مدیران و کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان کمک به همنوع، انسان دوستی و انسجام اجتماعی را مهمترین دستاوردهای معنوی و البته ماندگار هفته احسان و نیکوکاری برشمرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با بزرگداشت هفته احسان و نیکوکاری در جمع مدیران و کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان به نقش این نهاد حمایتی در جامعه اشاره کرد و گفت: تاسیس این نهاد از شاهکارهای امام راحل بود که مجموعه ای را برای رفع نیاز محرومان در نظر گرفتند و نشان از عمق توجه ایشان به کرامت انسان‌ها به خصوص نیازمندان بود.

وی افزود: حضرت امام خمینی(ره) همیشه به مستضعفان، نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه توجه می کردند و هشدارهای زیادی در طول حیات خود برای حفظ کرامت و توجه به این قشر به مسئولان می دادند.

دکتر بایبوردی بیان داشت: جمهوری اسلامی ایران به برکت انقلاب اسلامی به پیشرفت های روزافزونی در عرصه های مختلفی دست یافته و فرهنگ «ما می توانیم» را در بین جوانان ساری و جاری کرده است.

وی ادامه داد: امروز به برکت انقلاب اسلامی، متوسط دسترسی جوانان کشور به دانشگاهها 2.5 برابر متوسط جهانی است و این درسی از  انقلاب اسلامی است که به ما آموخت «خواستن، مقدمه توانستن است».

فرماندار شهرستان آران و بیدگل چتر حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) در کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی و ایجاد امنیت روانی و اقتصادی افراد تحت پوشش این نهاد را ستودنی دانست و افزود: این سازمان بزرگ و نهاد انقلابی توانسته است در اشتغال زایی و مهارت افزایی مددجویان نقش آفرینی کند.

وی به وجود 300 هزار دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در کشور اشاره کرد و گفت: کسب مدارج بالای تحصیلی و رسیدن به موفقیت های بی شمار این دانش آموزان، به عنوان حسنه ای برای زحمت کشان این نهاد ثبت می شود.

دکتر بایبوردی به نقش کمیته امداد امام خمینی (ره) در توانمند سازی و محرومیت زدایی مددجویان این نهاد اشاره کرد و افزود: خدمت به نیازمندان جامعه از الطاف خداوندی است که نصیب هر کسی نمی شود و معمولا نظرکرده ها در کمیته امداد امام خمینی (ره) خدمت رسانی می کنند.

وی جشن نیکوکاری را یکی از برنامه های اولویت دار کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان آران و بیدگل عنوان کرد و گفت: جشن نیکوکاری حس نوع دوستی، عدالت طلبی، برادری و برابری را در بین نیازمندان و دیگر اقشار جامعه به وجود می آورد .

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تاکید برگسترش و تقویت هر چه بیشتر فرهنگ نیکوکاری، احسان و انفاق‌ و کمک به همنوع، انسجام اجتماعی و تحرک ناشی از آن را مهمترین دستاوردهای معنوی و البته ماندگار هفته احسان و نیکوکاری برشمرد و گفت: این روزهای آخر سال فرصتی است تا دیگران را در شادی خود سهیم سازیم و به یاد نیازمندان و محرومان باشیم.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal