فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/12/21 فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ زیرساخت لازم برای حفاظت از منابع طبیعی شهرستان را ضرورتی اجتناب ناپذیر ذکر کرد
فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ زیرساخت لازم برای حفاظت از منابع طبیعی شهرستان را ضرورتی اجتناب ناپذیر ذکر کرد دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با هفته منابع طبیعی و درختکاری در آیین درختکاری در اراضی بند پخش سیلاب روستای محمدآباد بخش کویرات این شهرستان اظهار داشت: حفاظت از منابع طبیعی با مشارکت مردم امکان پذیر است.
 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با هفته منابع طبیعی و درختکاری در آیین درختکاری در اراضی بند پخش سیلاب روستای محمدآباد بخش کویرات این شهرستان اظهار داشت: حفاظت از منابع طبیعی با مشارکت مردم امکان پذیر است.

وی فراهم کردن زیرساخت لازم برای حافظت از منابع طبیعی شهرستان آران و بیدگل را ضرورتی اجتناب ناپذیر ذکر کرد و افزود: تخریب منابع طبیعی این شهرستان می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای اقتصاد و رفاه اجتماعی جامعه و شهرستان آران و بیدگل در پی داشته باشد.

دکتر بایبوردی، منابع طبیعی را به عنوان بستر زندگی و حیات در شهرستان آران و بیدگل نام برد و اضافه کرد: منابع طبیعی، بستر توسعه پایدار این شهرستان را  فراهم کرده است.

وی بر عملیاتی کردن مدیریت هوشمند و دانش بنیان حفاظت از منابع طبیعی در شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد و خواستار تبیین ارزش منابع طبیعی در این شهرستان برای اقشار مختلف مردم و به خصوص نسل جوان و دانش آموزان  شد.

وی ادامه داد: شناسایی کانون های بحران کویر در شهرستان آران و بیدگل ضروری است و تثبیت شن های روان از طریق کاشت نهال های تاغ در جلوگیری از ورود ریزگردها به زندگی مردم شهرستان آران و بیدگل  بسیار موثر است.

گفتنی است در پایان این مراسم، تعدادی نهال توسط فرماندار شهرستان آران و بیدگل غرس شد.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal