فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1396/10/09 مردم ایران اسلامی در حماسه بزرگ 9 دی  فصل نوینی از بصیرت و ولایت مداری را پیش روی جهانیان گشودند
مردم ایران اسلامی در حماسه بزرگ 9 دی فصل نوینی از بصیرت و ولایت مداری را پیش روی جهانیان گشودند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛«ابوالفضل معینی نژاد»فرماندار با گرامیداشت حماسه 9 دی روز "بصیرت و میثاق امت با ولایت " اظهار داشت: ملت ایران اسلامی در نهم دی ماه یکپارچگی، وحدت و همدلی و همراهی بی نظیر خود را در دفاع از ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در تاریخ ثبت کردند.

معینی نژاد ،میثاق مردم با ولایت را مهم ترین پیام و ویژگی این حماسه برشمرد و افزود: مردم ایران اسلامی با حضور باشکوه در حماسه‌ی 9 دی بار دیگر ثابت کردند که در صف حامیان و پیروان مقام معظم رهبری هستند و حراست از ارکان اصلی نظام را وظیفه خود می‌دانند.

وی با بیان اینکه حماسه بزرگ نهم دی سال 88 نماد وحدت، استقلال، بصیرت و میثاق مردم ایران اسلامی با حفظ مواضع سیاسی با ولایت فقیه است، افزود : مردم ایران اسلامی در حماسه عظیم 9 دی پیام روشنی برای استکبار جهانی و دشمنان نظام داشتند که آن پایداری، مقاومت، در صحنه بودن و اعتقاد راسخ به اصول انقلاب اسلامی و رهبری بود.

فرماندار آران و بیدگل اظهار داشت: مردم ایران اسلامی در این حماسه بزرگ فصل نوینی از بصیرت و ولایت مداری را در یکی از حساس ترین و سرنوشت ساز ترین عرصه های رویارویی با دشمنان پیش روی جهانیان گشودند.

وی در پایان اذعان داشت: ملت ایران با ندای رهبری عظیم الشان به فضل خدای متعال به پیروزی های بزرگ خواهد رسید و دشمنان ما بدانند این مردم روز به روز با ایمان مستحکم تر و با اقتدار زیر پرچم اسلام و ولایت به راه خود ادامه می دهند و دست هر توطئه گر را قطع می کنند.

 

تعداد بازدید: 65
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal