فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1396/10/13 خروش انقلابی مردم آران و بیدگل در اعلام برائت از آشوب‌گران/تقدیر فرماندار آران و بیدگل از خلق حماسه عظیم
خروش انقلابی مردم آران و بیدگل در اعلام برائت از آشوب‌گران/تقدیر فرماندار آران و بیدگل از خلق حماسه عظیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ مردم انقلابی و دارالشهدای شهرستان آران و بیدگل پیش از ظهر امروز در محکومیت اقدامات اخیر اغتشاشگران و اختلالگران نظم و امنیت جامعه و حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارزش های آن راهپیمایی باشکوهی را برپا کردند.

مراسم راهپیمایی مردمی علیه هنجارشکنان، اغتشاش گران و بی‌حرمتی‌ها پیش از ظهر امروز با حضور اقشار مختلف مردم در آران و بیدگل برگزار شد.

مردم شهرستان با حضور پرشور در راهپیمایی وحدت با ولایت ضمن اعلام برائت از آشوب‌گران بار دیگر ثابت کردند که مشکلات اقتصادی تأثیری بر ولایتمداری مردم و دفاع آنان از انقلابشان نخواهد داشت.

راهپیمایی مردمی آران و بیدگل از ساعت 10 صبح امروز چهارشنبه 13 دی ماه از دو مسیر میدان امام حسن(ع) و حرم امامزاده هاشم(ع) به سمت میدان شهدا برگزار شد .
 

تقدیر فرماندار آران و بیدگل از خلق حماسه عظیم مردم
«ابوالفضل معینی نژاد»فرماندار آران و بیدگل نیز در پیامی از حماسه حضور آگاهانه و مبتنی بر دشمن شناسی مردم دارالشهدای آران و بیدگل در راهپیمایی این روز قدردانی کرد.
 
 

متن پیام به این شرح است:

حضور پرشور و با صلابت مردم ولایی و متدین شهرستان آران و بیدگل در مراسم راهپیمایی و محکومیت اقدامات اخیر اغتشاشگران و معاندین انقلاب اسلامی نشان از عزم و اراده ی مردم در حمایت از آرمان های این نظام مقدس است .

این حضور، منجر به ناامیدی بدخواهان و خنثی شدن ترفندهای دشمنان گردید و به آنها نشان داد که هرگونه تهدید علیه ملت ایران اسلامی ثمره ای جز وحدت و همبستگی بیشتر آنها ندارد و نمایشگاهی از شکوه عزت، عظمت و اقتدار این ملت را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت.

دشمنان بدانند که مردم عزیز ما تحت لوای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، یکپارچه و متحد؛ چه در عرصه نرم و چه در عرصه سخت، پای ارزش های انقلاب اسلامی و پاسداشت خون پاک شهدا، مستحکم و ثابت قدم ایستاده اند.

اینجانب بر خود لازم می دانم از حضور یکپارچه ی شما مردان و زنان در خلق این حماسه عظیم کمال تقدیر و تشکر را داشته باشم و ضمن قدردانی از همراهی و حضور تمام مسئولان شهرستان از درگاه خداوند منان اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سعادت شما مردم عزیز را خواهانم.

ابوالفضل معینی نژاد

فرماندار آران و بیدگل

تعداد بازدید: 96
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal