فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1396/10/19 ایجاد فرصتهای شغلی جدید برای جوانان  و فارغ التحصیلان دانشگاهی در برنامه اشتغال فراگیر
ایجاد فرصتهای شغلی جدید برای جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در برنامه اشتغال فراگیر معاون فرماندارآران و بیدگل : برنامه اشتغال فراگیر در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با هدف ایجاد فرصتهای شغلی جدید برای جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی ،ارتقای اشتغال پذیری و مهارت آموزی نیروی کار، حفظ و صیانت از اشتغال موجود کشور و کاهش عدم تعادل بازار کار به تصویب رسیده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛علی محمد یوسفیان»معاون فرماندار در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اظهار داشت:یک از سیاستهای دولت تدبیر و امید در بحث اشتغال،استقرار و استمرار توسعه بازار کار از طریق ایجاد زیرساخت ها و بهبود عملکرد و اقدامات حمایتی با بهبود فضای کسب و کار است که در نهایت باعث پایداری و توسعه اشتغال می گردد.

وی افزود:این موضوع در اسناد بالادستی از جمله برنامه چشم انداز 1404 ،سیاستهای کلی اشتغال و اقتصاد مقاومتی و نیز در بند «ت »ماده 2 قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی،اجتماعی و سیاسی کشور مورد تاکید قرار گرفته است و راهبردهای رسیدن به این هدف توسط دولت تهیه و به دستگاههای اجرایی ابلاغ شده است.

یوسفیان تصریح کرد:یکی از راهبردها ،تهیه برنامه اشتغال فراگیر است که در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با هدف ایجاد فرصتهای شغلی جدید برای جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی ،ارتقای اشتغال پذیری و مهارت آموزی نیروی کار، حفظ و صیانت از اشتغال موجود کشور و کاهش عدم تعادل بازار کار به تصویب رسیده است.

معاون فرماندار آران و بیدگل خاطرنشان کرد: ادارات شهرستان به لحاظ اهمیت موضوع اشتغال و بازار کار و تقویت فرهنگ کار و کارآفرینی و ارتقای مهارت آموزی دانش آموختگان با همکاری بین بخشی فرآیند اجرایی این برنامه را در شهرستان تسهیل نمایند.

 

تعداد بازدید: 184
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal