فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1396/11/15 امکانات و تجهیزات شهرستان آران و بیدگل برای مقابله با بحران مناسب نیست
امکانات و تجهیزات شهرستان آران و بیدگل برای مقابله با بحران مناسب نیست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل ،ابوالفضل معینی نژاد فرماندار اظهار داشت: با توجه به اینکه کشور و منطقه ما به دلیل قرار گرفتن در موقعیت جغرافیای خاص احتمال وقوع خطرات پیش بینی نشده در آن وجود دارد شهرستان کویری آران و بیدگل فاقد امکانات مقابله ای است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر باید برنامه ریزی توسط تمامی دستگاه ها برای ارتقای سطح آگاهی و اطلاع عمومی برای مقابله با حوادث احتمالی انجام شود.

فرماندار آران و بیدگل در ادامه به پیشرو بودن شهرستان آران و بیدگل در بحث صنعت اشاره کرد و گفت: هم اکنون آران و بیدگل با بیش از 700 واحد تولید فرش ماشینی قطب تولید این محصول با ارزش صادراتی بالا در کشور است.

وی تاکید کرد: با توجه به حرکت صاحبان صنایع فرش ماشینی در آران و بیدگل متناسب با تکنولوژی روز و کار آمد کردن نیروهای مشغول به کار، آران و بیدگل با پنج درصد بالاترین میزان اشتغال را در استان اصفهان دارد.

معینی نژاد به اشتغال مستقیم و غیرمستقیم حدود 20 هزار نفر در واحد های صنعتی فرش ماشینی آران و بیدگل اشاره و اظهار داشت: سالانه 45 میلیون متر مربع فرش در آران و بیدگل تولید می شود و همه ساله صادر کنندگان برتر ملی و استانی در زمینه فرش از این شهرستان است.

 

تعداد بازدید: 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal