فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1396/12/21 رسانه ها با آگاهی رسانی مردم یاری رسان ستاد مبارزه با مواد مخدر باشند
رسانه ها با آگاهی رسانی مردم یاری رسان ستاد مبارزه با مواد مخدر باشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل،ابوالفضل معینی نژاد فرماندار در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به تلاش های صورت گرفته در حوزه مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و اظهار داشت: در سال های اخیر با اقداماتی که در راستای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی خانواده ها درباره تعامل با فرزندان صورت گرفته، رشد آمار کشفیات مواد مخدر در این حوزه کاهش یافته است.

وی ادامه داد: در همین راستا تلاش ما بر این است تا با برگزاری جلسات مستمر با سمن ها و مردمی کردن امر مبارزه با مواد مخدر بتوانیم فعالیت ها را به بطن جامعه کشانده و از ظرفیت اصناف مختلف در این حوزه بهره بگیریم.

وی به نقش مهم رسانه ها در امر پیشگیری از مواد مخدر اشاره کرد و گفت: رسانه ها می توانند با آگاهی رسانی یاری رسان ستاد باشند.

معینی نژاد افزود: هر جا به مشارکت مردم توجه شده موفقیت هایی کسب شده است و در فرآیند مبارزه با مواد مخدر هم جلب مشارکت عمومی به عنوان یک اصل ضروری باید مورد توجه تمام بخشها و مسئولان و دست اندرکاران ذیربط قرار گیرد و تمام اقشار جامعه نسبت به آن احساس مسئولیت کنند.

وی خاطرنشان کرد: اعتیاد به موادمخدر خود علتی برای تمامی آسیب‌ها و تخریب‌های اجتماعی، از هم گسیختگی خانواده وناهنجاریهای اجتماعی است.

فرماندار با تاکید بر اینکه مبارزه با مواد مخدر عزم و برنامه جدی می‌خواهد گفت:اکنون اقدامات زیادی در حوزه مبارزه با موادمخدر شهرستان انجام شده اما کافی نیست و باید به سمت فرهنگ‌سازی برویم و مشارکت اجتماعی را افزایش دهیم.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal