فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/01/22 فرماندار آران و بیدگل: مشارکت مردمی روند توسعه فرهنگی جامعه را تسهیل و هموار می‌سازد
فرماندار آران و بیدگل: مشارکت مردمی روند توسعه فرهنگی جامعه را تسهیل و هموار می‌سازد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، جلسه بررسی فعالیتهای انجام شده در محلات هدف شهرستان به ریاست فرماندار و باحضور جمعی از مسئولان شهرستان و موسسه خیریه صالحون در فرمانداری تشکیل شد.

ابوالفضل معینی نژاد،فرماندار آران و بیدگل در این نشست با بررسی مشکلات و چالشهای فرهنگی اظهار داشت: مشارکت مردمی روند توسعه فرهنگی جامعه را تسهیل و هموار می‌سازد.

وی افزود: پرداختن به مسائل فرهنگی و تلاش برای تقویت بنیه های فرهنگی جامعه منجر به ارتباط بیشتر مردم ومسئولان و در نهایت ارتقای فرهنگی جامعه شود.

معینی نژاد با بیان اینکه نقاط قوت و ضعف محلات در برنامه‌ریزی‌های فرهنگی مورد توجه قرار بگیرد خاطرنشان کرد: ایجاد بسترهای مناسب برای مشارکت عمومی و بهره گیری از تجربه و تخصص آحاد مردم در زمینه های فرهنگی لازم و ضروری به نظر می رسد.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به فرصت و امکانات محدود بیان داشت: آسیبها و چالشهای پیش رو در محلات باید اولویت بندی شود و با بهره گیری از اطلاعات دادگستری و نیروی انتظامی از محلات در رفع آسیبها اقدام نمود.

وی اظهار امیدواری نمود تا پایان سال 97 بتوانیم برنامه های قابل قبولی از اقدامات فرهنگی و اجتماعی در محلات هدف شهرستان اجرا کنیم.

شایان ذکر است در راستای تشکیل هسته فرهنگی و اجتماعی محلات، جلسه بررسی فعالیتهای انجام شده در محلات هدف شهرستان، با حضور مدیرعامل موسسه خیریه صالحون و ارائه گزارش این موسسه از مطالعات انجام شده در محله یزلان در فرمانداری آران و بیدگل برگزار شد.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 70
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal