فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/02/24 دهیاران و بخشداران خط مقدم مبارزه با مواد مخدر در روستاها/ اجرای برنامه های مدون برای مقابله و پیشگیری از اعتیاد در محیط های کار
دهیاران و بخشداران خط مقدم مبارزه با مواد مخدر در روستاها/ اجرای برنامه های مدون برای مقابله و پیشگیری از اعتیاد در محیط های کار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ ابوالفضل معینی نژاد فرماندار در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با بیان اینکه باید بسیج همگانی در امر پیشگیری از اعتیاد در جامعه شکل بگیرد و همه آحاد مردم با دولت برای رفع و کاهش این بلای خانمانسوز مشارکت کنند، بر ضرورت نهادینه کردن امر مبارزه و پیشگیری از اعتیاد تاکید کرد.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت های فرهنگی و مذهبی شهرستان ، فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را فرصت مناسبی برای حضور روحانیون در مساجد و اجرای برنامه های فرهنگی برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی ذکر کرد.

فرماندار همچنین محیط های کار کارگران را با توجه به گستردگی و میزان ساعتی که افراد در آن حضور دارند، بستر بسیار مناسبی برای مبارزه با اعتیاد و آموزش افراد عنوان نمود و افزود: کارفرمایان باید با هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان برنامه های مدونی برای مقابله و پیشگیری از اعتیاد در محیط های کار تدوین کنند.

وی دهیاران و بخشداران را خط مقدم مبارزه با مواد مخدر در روستاها ذکر کرد و ابراز داشت:دهیاران و بخشداران با توجه به اطلاعاتی که از روستاهای بخش خود دارند توجیه و آگاه سازی مردم را جدی تر دنبال کنند.

معینی نژاد خاطرنشان کرد: دهیاران با بهره گیری از ظرفیت روستاها و استفاده از خیرین منطقه و برگزاری کارگاههای آموزشی برای مردم در اجرایی شدن هرچه بهتر مبارزه با مواد مخدر در روستاها گام بردارند.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 43
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal