فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/02/26 روابط عمومی ها پل ارتباطی بین مردم و سازمان/ آینه تمام نمای انتظارات و مطالبات برحق مردم
روابط عمومی ها پل ارتباطی بین مردم و سازمان/ آینه تمام نمای انتظارات و مطالبات برحق مردم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛« ابوالفضل معینی نژاد»فرماندار با تبریک فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گفت: نامگذاری 27 اردیبهشت ماه به نام روز ملی ارتباطات و روابط عمومی نشان از عمق توجه به این مقوله در نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.
وی با بیان اینکه ، مهمترین نقش ارتباط دهندگی و تعامل را روابط عمومی ها ایفا می نمایند خاطرنشان کرد: روابط عمومی ها مستقر در سازمان ها، نهادها و ارگان ها منعکس کننده اعمال، کارکرد و رفتار اجزای سازمان های مربوطه هستند.
معینی نژاد افزود: روابط عمومی نوین، به مثابه آینه تمام نمای انتظارات و مطالبات برحق مردم، از سازمان‌ها و نهادهایی است که برای خدمت به آن‌ها، تکوین و سازمان یافته اند.
به گفته وی روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه در راه های طی شده، فراز و نشیب های فراوان پیش رو و نیز ترسیم چشم اندازی روشن از آینده که می تواند درخور شأن و منزلت جوامع امروز طراحی و تدبیر شود.
وی تصریح کرد: بی شک مدیران و کارشناسان روابط عمومی به عنوان پل ارتباطی بین مردم و سیستم های سازمانی با اطلاع رسانی از خدمات و دستاوردهای نظام، دیدگاه ها و مواضع، سیاست ها و برنامه های مدیران و دستگاه ها از یک سو و انعکاس به موقع مسایل، پیشنهادات، انتقادات و سوالات و نیازهای مخاطبین و شهروندان از سویی دیگر، مدیران را در فرآیند مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی یاری می نمایند.
فرماندار آران و بیدگل روز روابط عمومی را به دست اندرکاران ساعی و پرتلاش این عرصه به خصوص مدیران و کارکنان محترم روابط عمومی نهادها و ادارات شهرستان تبریک گفت و اظهار امیدواری نمود :مسئولان روابط عمومی با استفاده از ابزارهای نوین و روش های خلاقانه ارتباطات شایسته و مفیدی را برای مخاطبان ایجاد و به رشد و توسعه کمک نمایند.


تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal