فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/03/21 بیمه محصولات کشاورزی ،یک ابزار حمایتی لازم در جبران خسارت های ناشی از حوادث
بیمه محصولات کشاورزی ،یک ابزار حمایتی لازم در جبران خسارت های ناشی از حوادث

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ علی محمد یوسفیان،معاون فرماندار در جلسه کارگروه کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان اظهارداشت: رفع مشکلات بهره برداران بخش کشاورزی ، مستلزم برنامه ریزی صحیح ، تعامل و هماهنگی بین بخشی ادارات ، آگاه سازی و مشارکت کشاورزان در اجرای طرح های مختلف از جمله تغییر الگوی کشت ، استفاده از شیوه های نوین آبیاری و کاهش مصرف منابع آب زیر زمینی می باشد؛ که این مسئله همواره مورد توجه وتاکید جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی است.

وی توسعه بیمه محصولات کشاورزی را به عنوان یک ابزار حمایتی لازم در جبران خسارت های ناشی از حوادث ذکر کرد و افزود: باید با کارآمد نمودن بیمه، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی مناسب ، کشاورزان را ترغیب نمود تا نسبت به بیمه محصولات کشاورزی و دامی خود اقدام نمایند .

یوسفیان با تاکید بر اهمیت بیمه محصولات کشاورزی در اقتصاد کشاورزی و اقتصاد ملی گفت:بخش کشاورزی کشور، بسیار آسیب پذیر و بلاخیز است و بلایای طبیعی فراوانی بخش کشاورزی را تهدید می کند.

وی تصریح کرد: ایجاد امنیت تولید و سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، کمک به تولید محصولات استراتژیک و بالا بردن توان محاسباتی و برنامه ریزی کشاورزان در جلوگیری از نوسانات درآمدی از جمله اهداف و اهمیت بیمه کشاورزی است.

معاون فرماندار با تاکید بر افزایش دانش و آگاهی کشاورزان درخصوص اهمیت بیمه کشاورزی بیان داشت:گسترش و تعمیم بیمه کشاورزی به کلیه محصولات تولیدی در بخش کشاورزی است که واجد ارزش کالایی باشند و با هدف بازرگانی تولید می شوند.

 
 
 
 
 
43
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal