فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/03/23 جلسه هماهنگی و جلب مشارکت خیرین بیمارستان ثامن الحجج(ع) و تجلیل از خیران سلامت شهرستان
جلسه هماهنگی و جلب مشارکت خیرین بیمارستان ثامن الحجج(ع) و تجلیل از خیران سلامت شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، جلسه هماهنگی و جلب مشارکت خیرین بیمارستان ثامن الحجج(ع) با حضور فرماندار آران و بیدگل ،رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از رؤسای ادارات و خیرین شهرستان در محل بیمارستان ثامن الحجج(ع) آران و بیدگل تشکیل شد.

در پایان این نشست فرماندار آران و بیدگل و رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از خیرین سلامت شهرستان که در تکمیل این بیمارستان مشارکت داشتند تجلیل نمودند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی کاشان درحاشیه این مراسم گفت: برای تکمیل وبهره برداری از دو بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) وثامن الائمه(ع) 35میلیاردتومان اعتبار نیاز است.

ابراهیم کوچکی با اشاره به پیشتازی خیرین آران وبیدگلی دربحث سلامت جامعه افزود:50 درصد از اعتبار این طرحها برعهده خیرین بوده ومابقی برعهده دولت می باشد که به تدریج اعتبارات تخصیص یافته که امیدواریم باتخصیص بقیه اعتبارشاهد افتتاح و بهره برداری این دوبیمارستان درسال 98 باشیم.

وی تصریح کرد: بهره برداری و افتتاح مراکز جامع سلامت، پایگاههای امداد و نجات شهری، اورژانس جاده ای، تکمیل بخش تصویربرداری و اورژانس بیمارستان سیدالشهدا(ع) از دیگر برنامه های دانشگاه علوم پزشکی کاشان درسالجاری خواهدبود.

کوچکی خاطرنشان کرد: تجیهز بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) به بخش سی-تی-اسکن و خرید دستگاههای سونوگرافی و رادیوگرافی دیجیتال با کمک وزارت بهداشت و خیرین شهرستان و همچنین راه اندازی بخش LDR زایشگاه شهیدرجایی ازدیگر طرحهایی هستند که امسال درآران وبیدگل به بهره برداری خواهند رسید.

 
 
 
 
 
 
 
 
64
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal