فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/03/23 جلسه هماهنگی و جلب مشارکت خیرین بیمارستان ثامن الحجج(ع) و تجلیل از خیران سلامت شهرستان
جلسه هماهنگی و جلب مشارکت خیرین بیمارستان ثامن الحجج(ع) و تجلیل از خیران سلامت شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، جلسه هماهنگی و جلب مشارکت خیرین بیمارستان ثامن الحجج(ع) با حضور فرماندار آران و بیدگل ،رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از رؤسای ادارات و خیرین شهرستان در محل بیمارستان ثامن الحجج(ع) آران و بیدگل تشکیل شد.

در پایان این نشست فرماندار آران و بیدگل و رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از خیرین سلامت شهرستان که در تکمیل این بیمارستان مشارکت داشتند تجلیل نمودند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی کاشان درحاشیه این مراسم گفت: برای تکمیل وبهره برداری از دو بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) وثامن الائمه(ع) 35میلیاردتومان اعتبار نیاز است.

ابراهیم کوچکی با اشاره به پیشتازی خیرین آران وبیدگلی دربحث سلامت جامعه افزود:50 درصد از اعتبار این طرحها برعهده خیرین بوده ومابقی برعهده دولت می باشد که به تدریج اعتبارات تخصیص یافته که امیدواریم باتخصیص بقیه اعتبارشاهد افتتاح و بهره برداری این دوبیمارستان درسال 98 باشیم.

وی تصریح کرد: بهره برداری و افتتاح مراکز جامع سلامت، پایگاههای امداد و نجات شهری، اورژانس جاده ای، تکمیل بخش تصویربرداری و اورژانس بیمارستان سیدالشهدا(ع) از دیگر برنامه های دانشگاه علوم پزشکی کاشان درسالجاری خواهدبود.

کوچکی خاطرنشان کرد: تجیهز بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) به بخش سی-تی-اسکن و خرید دستگاههای سونوگرافی و رادیوگرافی دیجیتال با کمک وزارت بهداشت و خیرین شهرستان و همچنین راه اندازی بخش LDR زایشگاه شهیدرجایی ازدیگر طرحهایی هستند که امسال درآران وبیدگل به بهره برداری خواهند رسید.

 
 
 
 
 
 
 
 
60
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal