فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/04/16 طی آیینی طرح تحول مالی و استقرار حسابداری تعهدی شهرداری آران و بیدگل رونمایی شد
طی آیینی طرح تحول مالی و استقرار حسابداری تعهدی شهرداری آران و بیدگل رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، همزمان با 14 تیر ماه سالروز تاسیس شهرداری آران و بیدگل و روز شهرداری و دهیاری،آیین رونمایی از طرح تحول مالی و استقرار حسابداری تعهدی در شهرداری آران و بیدگل تهیه توسط سید حسینعلی ابریشم با حضور فرماندار و شهردار آران و بیدگل،شهرداران و اعضای شورای اسلامی منطقه در سالن 4 دی فرمانداری برگزار شد.

ابوالفضل معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل در این آیین ، با تبریک روز شهرداری و دهیاری و سالروز تاسیس شهرداری آران و بیدگل از پیاده سازی نرم افزار جامع یکپارچه مالی و رونمایی از طرح تحول مالی و استقرار حسابداری تعهدی تشکر نمود و اظهار داشت: مدیریت مالی و برنامه ریزی صحیح به منظور استفاده بهینه از منابع محدود یکی از بهترین چالشهای مدیریت شهری امروز است.

وی شهرداری ها را ویترین شخصیت شهرستان خواند و اظهار داشت: شهرداری ها از نظر زیبایی معابر و فضای شهری ، معرف شهرستان در سبک ومدیریت آن شهر هستند.

فرماندار به ورود مسافران مختلف به این شهرستان اشاره کرد و افزود: در حوزه های مختلف گردشگری، صنعتی و مذهبی پذیرای مهمانان و مسافران از مناطق مختلف هستیم و قطعا نظر آنان درباره فضای شهری مهم و قابل توجه است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
56
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal