فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/05/16 جذب بیش از 76 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در آران و بیدگل
جذب بیش از 76 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در آران و بیدگل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل ، محمد علی شجاعی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با اشاره به عملکرد این شهرستان در طرح تسهیلات اعتباری اشتغال فراگیر موضوع تبصره 18 قانون بودجه 96 اظهار داشت: برخلاف مبالغ تصویب شده در کمیته فنی شهرستان توفیقی در جذب اعتبارات مذکور نداشته و این به دلیل عملکرد ضعیف مسئولان شهرستان و همچنین عدم همکاری بانک های عامل می باشد. مسئولان آران و بیدگل مهلت یک هفته ای دارند تا تسهیلات معرفی شده به بانکها را تعیین تکلیف نمایند.

شجاعی تاکید کرد: در طرح اشتغال روستایی اعتبارات شهرستان در مجموع 36 میلیارد ریال بوده که شهرستان بیش از 7 برابر طرح معرفی و بیش از 76 میلیارد ریال جذب کرده که در این طرح عملکرد شهرستان مطلوب می باشد. از 170 طرح مطرح روستایی در آران و بیدگل حدود نیمی اجرایی و وام های خود را دریافت کرده اند اما مابقی در صورت تخصیص اعتبارتعیین تکلیف خواهند شد.

وی ضعف دیگر اشتغال در آران و بیدگل را مربوط به طرح کارورز( اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی) معرفی کرد و گفت: در طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی از 78 سهمیه تنها 7 نفر در این طرح شرکت کرده اندکه بایستی بررسی شود مشکل کارکجاست.

معاون استاندار اصفهان اضافه کرد: در حال حاضر آران و بیدگل بیش از هزار فارغ التحصیل بیکار دارد که آمار رشته و نوع مهارت آنها باید توسط فرمانداری شهرستان تا 10 روز آینده اعلام تا برای اشتغال آنها و ایجاد مهارت برای آنها برنامه ریزی شود.


32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal