فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/06/17 شهدای انقلاب اسلامی و حماسه آفرینان17 شهریور در دل تاریخ ماندگارشدند/ شهادت شهیدان عبداللهی و خدمتی ،سندی بر افتخارات دارالشهدای آران و بیدگل.
شهدای انقلاب اسلامی و حماسه آفرینان17 شهریور در دل تاریخ ماندگارشدند/ شهادت شهیدان عبداللهی و خدمتی ،سندی بر افتخارات دارالشهدای آران و بیدگل.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل،«ابوالفضل معینی نژاد»فرماندار ضمن گرامیداشت سالروز قیام خونین 17 شهریور 57 و شهدای این واقعه عظیم گفت: این قیام موجب گشت تا ملت ایران با عزمی راسخ در راستای پیروزی انقلاب اسلامی گام بردارد.

وی با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای گرانقدر 17 شهریور اظهار داشت : خون پاک شهدای عزیز در این روز زمینه ساز پیروزی انقلاب اسلامی شد و آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی را تثبیت کرد.

معینی نژاد این واقعه را عامل موثری در تحکیم عزم و اراده امت اسلامی ایران برشمرد و افزود: قیام 17 شهریور زمینه ساز مبارزات مردمی و تسریع در سقوط رژیم پهلوی شد و دارالشهدای آران و بیدگل،همپای امت اسلامی و واقعه جمعه سیاه در تهران،شاهد تظاهرات عظیم و گسترده مردم بود و شهادت شهیدان محمدرضا(جواد) عبداللهی و علی خدمتی از غیورمردان این خطه ،سندی بر افتخارات دیار شهیدان در این روز مهم بود.

وی تصریح کرد: نام و یاد شهدای انقلاب اسلامی و حماسه آفرینان این رخداد ، بر تارک تاریخ این مرز و بوم به عنوان نگهبانان انقلاب اسلامی تا همیشه جاوید خواهد درخشید.

فرماندار آران و بیدگل خاطرنشان کرد: این قیام خونین به واسطه حضور مردم انقلاب اسلامی برای همیشه در دل تاریخ ماندگار ماند و فجر آفرینان این رخداد تاریخی با عزت طلبی و آزادی خواهی؛ اقتدار ملی خود را به همگان نشان دادند.

36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal