فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/07/17 بهره گیری از شیوه های نوین پُستی گامی مهم در مدیریت دانش بنیان است
بهره گیری از شیوه های نوین پُستی گامی مهم در مدیریت دانش بنیان است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در دیدار با رئیس و کارکنان اداره پُست شهرستان با تبریک 17مهر ماه؛ روز جهانی پُست گفت: یکی از ارکان سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و وحدت و همبستگی ملی از طریق ارتباطات است و پُست به عنوان یکی از وسایل ارتباطی نقش ویژه ای در این خصوص دارد.

وی بیان داشت: با توجه به رشد تکنولوژی و فناوری، وجود پُست در عصر کنونی مهم است و آینده روشن از آنِ شهرستان هایی است که ارسال و مراسلات استاندارد پُستی دارند.

دکتر بایبوردی، خدمات پُستی را برای مردم شهرستان آران و بیدگل اثرگذار ارزیابی کرد و افزود: پُست در پیشرفت وتوسعه متوازن و نیز کارآفرینی و اشتغال پایدار شهرستان نقش های زیربنایی دارد.

وی بر نظارت و بازرسی مسئولان ذیربط بر دفاتر پیشخوان دولت در شهرستان تأکید کرد و افزود: دفاتر پیشخوان دولت، حلقه اتصال مردم و مسئولان هستند و رفتار و برخورد مسئولان پُستی با مردم باید همراه با تکریم باشد.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل بهره گیری از شیوه های نوین پُستی را گامی مهم در مدیریت دانش بنیان این نهاد خدمت رسان نام برد و اذعان داشت: پُست فرش از جمله مقوله های جدید پُست در کارآفرینی و اشتغال در این شهرستان است.

وی ارائه محصولات دیگر شهرستان چون زعفران و پسته را در راستای پُست دانش بنیان ذکر و خاطرنشان کرد: می توان با راه اندازی پُست زعفران و پسته ضمن ایجاد اشتغال پایدار، محصول ارزشمند این منطقه را به سایر نقاط کشور معرفی کرد.

 
 
 
 
52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal