فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/07/17 افزایش دسترسی به امکانات درمانی در شهرستان، اجرای حقوق شهروندی را به ارمغان می آورد
افزایش دسترسی به امکانات درمانی در شهرستان، اجرای حقوق شهروندی را به ارمغان می آورد سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در مراسم تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، حقوق شهروندی را ارمغان افزایش دسترسی به امکانات درمانی در شهرستان ذکر کرد+ گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در مراسم تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت: با توسعه زیرساخت درمانی و ارتقای مراکز بهداشتی می توانیم به دیگر امورات توسعه در سایر بخش های آموزشی، اقتصادی، صنعتی، فرهنگی و اجتماعی دست پیدا کنیم.

وی افزود: افزایش دسترسی به امکانات درمانی در شهرستان، اجرای مفاد حقوق شهروندی را به ارمغان می آورد و این مهم باعث افزایش رضایتمندی مردم از مسئولان شهرستان می شود.

دکتر بایبوردی اظهار داشت: موضوع بهداشت و درمان در همه جای کشور و از جمله در شهرستان آران و بیدگل، بین دستگاهی است و فقط مختص به شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیست؛ بلکه دیگر دستگاه های اجرایی نظیر دامپزشکی، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و سایر ادارات را شامل می شود.

وی تصریح کرد: شبکه بهداشت و درمان شهرستان باید با تعامل سازنده با دیگر دستگاه های اجرایی بتواند سلامت و بهداشت مردم را به شکل دانش بنیان مدیریت کند؛ چرا که این بخش، برای دولت پر هزینه است.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل با تأکید بر تکریم ارباب رجوع و بیماران و نیز بازرسی سرزده کارگروه بهداشت و درمان شهرستان از مراکز بهداشتی و درمانی گفت: با توجه به نزدیک بودن اربعین سید و سالار شهیدان، باید با هماهنگی بین دستگاهی از شیوع بیماری های مشترک دام و انسان جلوگیری شود.

وی آموزش های ضمن خدمت کارکنان بهداشت و درمان در کنفرانس های علمی داخلی و خارجی را حائز اهمیت دانست و افزود: با برگزاری و شرکت در همایش های علمی و به روز می توان سطح دانش جدید در بین کادر پزشکی و درمانی شهرستان را افزایش داد.

دکتر بایبوردی تأکید کرد: بهداشت و سلامت مردم با هیچ چیزی قابل معاوضه نیست و بدون گفتار درمانی با مردم، بایستی مشکلات را شناسایی و درصدد رفع آن برآییم.

وی با اشاره به ارائه خدمات توسعه محور و همه جانبه از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاطرنشان کرد: با بهداشت و درمان پایدار می توان موارد مورد تهدید سلامت مردم را پیش بینی و از وقوع و شیوع بیماری ها پیشگیری کرد.

گفتنی است طی آیینی با حضور سرپرست فرمانداری آران و بیدگل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از مسئولان، دکتر مسعود دهقانی سرپرست سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکریم و خانم دکتر باقری سرپرست جدید این شبکه معارفه شد.

 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
67
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal