فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/07/18 نصب دکلBTS  در منطقه کویری مرنجاب، در توسعه به هنگام و به موقع منطقه کمک می کند
نصب دکلBTS در منطقه کویری مرنجاب، در توسعه به هنگام و به موقع منطقه کمک می کند دکتر اسماعیل بایبوردی، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل نصب دکلBTS در منطقه کویری مرنجاب و تقویت آنتن دهی را عاملی در توسعه به هنگام و به موقع منطقه ذکر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در دیدار فرمانده گروه 840 موشکی شهید کبریایی نزاجا و مدیران ادارات منابع طبیعی و مخابرات شهرستان با وی گفت: نصب دکل BTS در منطقه کویری مرنجاب با تقویت آنتن دهی، در توسعه به هنگام و به موقع منطقه کمک می کند.

وی کویر مرنجاب شهرستان آران و بیدگل را ظرفیتی برای رشد گردشگری منطقه ذکر کرد و بر رفع مشکلات گردشگری مرنجاب با برنامه ریزی مطلوب مدیران و هماهنگی بیشتر دستگاه های اجرایی شهرستان تأکید کرد.

دکتر بایبوردی در این دیدار با تأکید بر نقش ارتش جمهوری اسلامی در حفظ و حراست از امنیت مرزهای کشورمان گفت: دفاع از ارزش ها و دستاورد های انقلاب اسلامی و دفاع از تمامیت ارضی کشور در مقابل تجاوز بیگانگان و دفاع از مرزهای جغرافیایی همراه با سایر نیروهای مسلح، از نقش آفرینی های ارزشمند ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

گفتنی است وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی سفر هفته گذشته به شهرستان آران و بیدگل و حضور در همایش تسبیح ستارگان در کویر مرنجاب اعلام کرده بود: این منطقه گردشگری نیازمند سه سایت مخابراتی برای دسترسی گردشگران به مسیرهای خروجی است.

مهندس محمد جواد آذری جهرمی در این همایش گفته بود: برای حل مشکل مالکیت زمین برای ایجاد سایت و برق رسانی در منطقه با همکاری فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، این دو مشکل برطرف و سایت BTS تا پایان سال راه اندازی شود.

 
 
 
 
 
 
63
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal