فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/08/15 فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ از چندین پروژه نیمه ساز و در حال ساخت شهرستان بازدید کرد (گزارش تصویری)
فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ از چندین پروژه نیمه ساز و در حال ساخت شهرستان بازدید کرد (گزارش تصویری) دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از چندین پروژه نیمه ساز و در حال ساخت این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از چندین پروژه نیمه ساز و در حال ساخت این شهرستان بازدید کرد.

وی ابتدا در بازدید از منطقه مسکونی یحیی آباد خواستار خدمت رسانی مطلوب و در چارچوب قوانین و ضوابط به این منطقه شد و افزود: خدمت رسانی مطلوب در منطقه یحیی آباد با مساحت 250 هکتار و 3 هزار نفر ساکن، اجرای مفاد حقوق شهروندی و رضایتمندی بیشتر مردم این منطقه را به ارمغان می آورد.

دکتر بایبوردی همچنین در بازدید از پروژه نیمه ساز مسکن‌مهر در شهر نوش آباد و پروژه مسکن 390 واحدی و در حال ساخت اداره راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل با تاکید بر تسریع بر ساخت مقاوم ساختمان ها در مقابل بحران ها و بلایای طبیعی گفت: با توجه به قرار گرفتن کشور بر روی گسل‌های زلزله، مقاوم نبودن ساختمان‌ها هنگام بروز زلزله، خسارت‌های فراوانی را برای مردم به بار می‌آورد و این چیزی جز هدر دادن منابع مالی و سرمایه های انسانی نمی تواند باشد.

وی در بازدید از پروژه نیمه ساز مرکز آموزشی فنی و حرفه ای شهرستان و یاری گرفتن از بخش خیّرین در ساخت این مرکز گفت: راه اندازی کارگاه های آموزشی برای جوانان این شهرستان اشتغال زایی و به تبع آن درآمد و معیشت پایدار و بلوغ اقتصادی را به همراه دارد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ادامه و در بازدید پروژه خیّرساز و در حال ساخت «دهکده مهربانی» موسوم به مهد سالمندان که از جمله پروژه های اداره بهزیستی شهرستان آران و بیدگل است، ایثار و کمک خیّرین در ساخت پروژه های این شهرستان را ستودنی دانست و اضافه کرد: احداث فضایی برای سالمندان باعث کاهش مشکلات جسمی و روحی و روانی آنان می شود و می توان با راه اندازی مراکزی چون کلینیک بهداشت و درمان، مراکز ورزشی، پارک گونه های گیاهی کویر و دیگر نقاط ایران ویژه سالمندان به نشاط سالمندان شهرستان آران و بیدگل کمک شایانی کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
82
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal