فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/08/15 فرماندار شهرستان آران و بیدگل: نیازهای آموزشی شهرستان بایستی براساس اقلیم جغرافیایی و صنعت این شهرستان برنامه ریزی شود
فرماندار شهرستان آران و بیدگل: نیازهای آموزشی شهرستان بایستی براساس اقلیم جغرافیایی و صنعت این شهرستان برنامه ریزی شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست و دیدار رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان با وی اظهار داشت: نقش فنی و حرفه ای در مهارت افزایی، کارآفرینی و اشتغال زایی بسیار مهم است؛ چراکه زمینه های معیشت پایداررا در بین جوانان این شهرستان به همراه دارد.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری که کشور به موازات نیاز به علم به پنجه های کارآمد نیاز دارد، افزود: داشتن پنجه های کارآمد در شهرستان آران و بیدگل مکمل علم آموزی است.

دکتر بایبوردی با اشاره به آموزش تعداد 2300 نفر کارآموز در رشته های مختلف فنی و حرفه ای در سال که بالغ بر 250 هزار نفر در ساعت در شهرستان آران و بیدگل را شامل می شود گفت: نیازهای آموزشی شهرستان بایستی براساس اقلیم جغرافیایی و صنعت این شهرستان نظیر طراحی فرش، صنایع دستی و گردشگری برنامه ریزی شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل بر مهارت آموزی آموزش های گردشگری و هتل داری در جهت رونق صنعت گردشگردی در شهرستان تاکید کرد و گفت: بخش فنی و حرفه ای از بخش های مهم و تاثیرگذار در تولید، اشتغال و کارآفرینی جوانان شهرستان آران و بیدگل است.

54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal