فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/09/14 فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ خواستار تسریع در راه اندازی شیفت عصر درمانگاه و کلینیک تخصصی حضرت ابوالفضل(ع) این شهرستان شد
فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ خواستار تسریع در راه اندازی شیفت عصر درمانگاه و کلینیک تخصصی حضرت ابوالفضل(ع) این شهرستان شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار مدیر درمان تامین اجتماعی کاشان با وی اظهار داشت: یکی از بازوان بهداشت و درمان این شهرستان، بخش درمان تامین اجتماعی و کلینیک تخصصی وابسته به این مرکز است.

وی با تاکید بر اصلاح نوبت دهی درمانگاه و کلینیک تخصصی حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان آران و برای بیماران و مراجعان به این درمانگاه گفت: مردم ولایتمدار این شهرستان خواستار خدمت رسانی درمانی همراه با تکریم و عدالت هستند.

دکتر بایبوردی، دریافت مطلوب خدمات درمانی را حق همه مردم این شهرستان عنوان کرد و افزود: رعایت حقوق بیماران، تکریم حقوق شهروندی و به تبع آن رضایتمندی آنها را به دنبال دارد.

وی در راستای رعایت حق و حقوق مردم این شهرستان، خواستار اطلاع رسانی صحیح به مردم در خصوص روش های مختلف نوبت دهی این درمانگاه شد و گفت: هر دو روش نوبت دهی مدرن و سنتی برای پذیرش بیماران می تواند نگرانی برخی از مراجعان را در کوتاه مدت کاهش دهد .

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به جمعیت حدود 80 هزار نفری تحت پوشش بیمه اجتماعی این شهرستان خواستار تسریع در راه اندازی شیفت عصر درمانگاه و کلینیک تخصصی حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان آران و بیدگل شد.

گفتنی است سامانه نوبت دهی تلفنی این درمانگاه از طریق تلفن گویای 54755380 فعال است که مردم شریف شهرستان آران و بیدگل می توانند ضمن تماس با این شماره و ثبت کد ملی خود، نوبت ویزیت پزشک خود را دریافت کنند.

 
 
 
36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal